Онлайн-ринок послуг все ще знаходиться на початковій стадії, бо люди досі надають перевагу традиційним способам пошуку того, хто зробить ремонт в квартирі, потурбується про здоров’я чи відремонтує авто. Але прогрес не стоїть на місці, і починають з’являтися сервіси, що допомагають в пошуку того хто надасть вам потрібні послуги.
Починаючи свою роботу в якості сервісів для порівняння цін на різні товари, прайс-агрегатори розвиваються разом з ринком і розширюють свою функціональність. Так віднедавна на price.ua можна шукати і послуги. Механізм роботи з сервісом суттєво не відрізняється від пошуку товарів. Достатньо обрати своє місто, вибрати відповідну категорію і ознайомитися з переліком послуг, що пропонують місцеві компанії. Аналізуючи відгуки, можна знайти гарного виконавця, який вигідно і швидко зробить ремонт в будинку, займеться вашою зачіскою, манікюром, чи здоров’ям. Можливість залишати свої відгуки допоможе порекомендувати гарну компанію іншим, або застерегти їх від недобросовісних виконавців.
Переваги сервісів порівняння цін полягають в тому, що знаходячись на одному онлайн-майданчику, компанії починають більше конкурувати за прихильність клієнта, що приводить до пошуку ними способів зробити послуги доступнішими, зберігаючи високий рівень якості їх надання. Адже ніхто не звернеться до компанії, яка просить за свою допомогу 2 тисячі гривень, якщо кілька конкурентів просять за той самий об’єм робіт тисячу. Використовуючи інструменти пошуку, аналізуючи і порівнюючи умови та відгуки, можна забути про компроміс “недорого, швидко, якісно — обирай два пункти”. Адже будь-яка компанія зацікавлена, щоб наступного разу клієнт знову звернувся до неї (а не конкурентів, які перелічені поряд, на тій же сторінці каталогу), і тому буде намагатися в усьому задовольнити вас, запевняють на фірмі.
У зв'язку з погіршенням погодних умов постає питання, як не змерзнути й уберегтись від охолодження. Простими правилами, які допоможуть взимку не "втратити тепло", поділився Центр громадського здоров’я при Міністерстві охорони здоров'я України, передают...
Генеральний штаб Збройних сил України до кінця листопада 2024 року презентує план нової пропозиції укладання контракту із ЗСУ. Він націлений насамперед на категорію військовозобов'язаних віком 18-24 років. Про це OBOZ.UA розповіли джерела у ГШ ЗС Украї...