Ось і "реформа": Коп "злив" в мережу службове листування з установки "планів надоїв" в Києві (фото)

Глава поліції Києва Юрій Зозуля нібито наказав столичним патрулям всю свою увагу зосередити на штрафах і евакуації неправильно припаркованих автомобілів на центральних вулицях міста.

Коп "злив" в мережу службове листування з установки "планів надоїв" в Києві. Фото: rian.com.ua.

У роботі нової поліції застосовуються старі методи постановки і виконання планів по стягненню штрафів з порушників. Це випливає зі "злитого" в мережу службового листування, яке оприлюднив один з тих, хто розчарувався в роботі реформованої правоохоронної системи - поліцейський Андрій Охота, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

І ще раз про мою нову поліцію. Настав і мій час на вихід із цієї реформованої інвалідно-хворої системи. Причиною тому послужили службові розслідування на мою адресу і якось «не очікувано» для мене всі факти, за якими була перевірка підтвердились.
Клопотання для розслідування подавали люди які раніше були працівниками ДАІ, та особи «приблеженные» до них. Колективні рапорти зі скаргами на мене, поодинокі рапорти зі скаргами на мене, все це має місце бути, тобто по суті нічого не змінилось. З тими хоч щось говорять, та роблять не так як потрібно керівництву розправляються старими добре перевіреними методами. Я ще дивуюсь як на мене кримінальну справу не завели . Ну а нижче трошки позитиву про людину яка є однією з дійових осіб в моїй особовій справі. Про спілкування полісмена на нижчій керівній посаді з особовим складом - написав Охота і прикріпив скріншоти службової переписки київських патрульних.

Вбачається, що глава поліції Києва Юрій Зозуля нібито наказував столичним патрулям всю свою увагу зосередити на штрафах і евакуації неправильно припаркованих автомобілів на центральних вулицях міста:

"Наказ Зозуляндри,поставтеся серйозно", - зокрема йдеться у листуванні.

Нагадаємо, Патріоти України повідомляли про розчарування, що наступило в новій патрульній поліції Києва.

Резонанс тижня. У Росії розбився відомий комік, який насмішив Зеленського і Кошового (фото, відео)

вівторок, 19 листопад 2019, 14:30

У Росії загинув учасник КВК і стендап-комік з Татарстану Ільяс Хасанов. Чоловік помер у лікарні через травми, отримані в результаті ДТП. Аварія сталася в п'ятницю, 8 листопада на 924-му кілометрі автодороги Москва - Уфа, передають Патріоти України. Ма...

Вражає нервову систему: Україну атакував небезпечний вірус, під загрозою діти

вівторок, 19 листопад 2019, 14:29

В Одесі зафіксували спалах небезпечного вірусу Коксакі, який може стає хронічним і викликати небезпечні ускладнення. Через захворювання було закрито на карантин вісім класів середньої школи № 63 у місті, передають Патріоти України. Вірус Коксакі являє ...