Освіта для мажорів: "Мене змушували ставити оцінки учням, які роками не ходили на заняття", - вчителька столичного ліцею (відео)

Наталія Воловик зазначила, що у Кловському ліцеї числилися і дочки Порошенка – Саша та Женя, однак заняття вони не відвідували, бо була домовленість.

Кловський ліцей у Києві. Ілюстрація:WikimapiaВчителів Кловського ліцею змушували писати контрольні за дітей-прогульників, а потім виставляти оцінки в журнали. Більше того, цю ситуацію директорка ліцею пояснювала тим, що мовляв, ви ж знаєте, чиї діти у нас навчаються. Про це в ефірі програми Інша Україна на телеканалі ZIK розповіла колишня вчителька Кловського ліцею Наталія Воловик, інформують Патріоти України.

"Я працювала у Кловському ліцеї 18 років, тому можу розповісти багато чого. Зокрема, коли у нас була перевірка від Міносвіти під керівництвом пана Вергуна, то вони 5 днів перебували у нашій школі, сиділи у кабінеті Співакової, натомість ми, вчителі, у цей час писали контрольні роботи за дітей, які не навчаються у Кловському ліцеї, натомість, згідно документів вони відвідують заняття",– розповідає Наталія Воловик.

Зокрема, колишня вчителька каже, що в Кловському ліцеї не люблять вчителів, які мають свою думку, а тим більше тих, які можуть щось сказати "проти".

"Мабуть, я була однією із них, тому й з цього все почалося. Зокрема, нізвідки з’явилася інформація, що я написала скаргу до Міністерства освіти, однак її ніхто не бачив, але після цього директорка ліцею почала масово забирати дітей з моєї групи. Більше того, мене не впускали на моє робоче місце і я неодноразово викликала поліцію. В мою сторону навіть були погрози. Тому я та ще п’ятеро вчителів були змушені піти з Кловського ліцею",– додає жінка.

За словами Наталії Воловик, за цим фактом була порушена кримінальна справа, однак згодом, Печерським відділом поліції справа була закрита.

"Хочу сказати ще одну важливу річ: Коли у нас була перевірка з Міністерства освіти, то директорка сказала нам не хвилюватися, адже ми добре знаємо, чиї діти у нас навчаються, тому жодних проблем не буде",– додала колишня вчителька.

Наталія Воловик також зазначила, що у Кловському ліцеї числилися і дочки Порошенка – Саша та Женя, однак заняття вони не відвідували, бо була домовленість.

"Запропонували працювати прибиральницею": Тоня Матвієнко розповіла, як у Великобританії зареєструвалася в центрі зайнятості

п’ятниця, 19 серпень 2022, 23:54

Українська співачка Тоня Матвієнко у Великобританії зареєструвалася в центрі зайнятості й дістала першу пропозицію про працевлаштування, від якої відмовилася. Про це вона розповіла в інтерв'ю програмі ЖВЛ, яка 18 серпня вийшла на каналі ТЕТ, передають ...

Улов коштує 3 мільйони: На Одещині піймали браконьєра із червонокнижною рибою (фото)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 23:28

На Одещині затримано зловмисника із червонокнижною рибою майже на 3 млн грн. Про це повідомив начальник прес-служби Ізмаїльського прикордонного загону ДПСУ Ігор Перегняк, передають Патріоти України. "Про можливе незаконне перевезення водних біоресурсів...