Освіта для мажорів: "Мене змушували ставити оцінки учням, які роками не ходили на заняття", - вчителька столичного ліцею (відео)

Наталія Воловик зазначила, що у Кловському ліцеї числилися і дочки Порошенка – Саша та Женя, однак заняття вони не відвідували, бо була домовленість.

Кловський ліцей у Києві. Ілюстрація:WikimapiaВчителів Кловського ліцею змушували писати контрольні за дітей-прогульників, а потім виставляти оцінки в журнали. Більше того, цю ситуацію директорка ліцею пояснювала тим, що мовляв, ви ж знаєте, чиї діти у нас навчаються. Про це в ефірі програми Інша Україна на телеканалі ZIK розповіла колишня вчителька Кловського ліцею Наталія Воловик, інформують Патріоти України.

"Я працювала у Кловському ліцеї 18 років, тому можу розповісти багато чого. Зокрема, коли у нас була перевірка від Міносвіти під керівництвом пана Вергуна, то вони 5 днів перебували у нашій школі, сиділи у кабінеті Співакової, натомість ми, вчителі, у цей час писали контрольні роботи за дітей, які не навчаються у Кловському ліцеї, натомість, згідно документів вони відвідують заняття",– розповідає Наталія Воловик.

Зокрема, колишня вчителька каже, що в Кловському ліцеї не люблять вчителів, які мають свою думку, а тим більше тих, які можуть щось сказати "проти".

"Мабуть, я була однією із них, тому й з цього все почалося. Зокрема, нізвідки з’явилася інформація, що я написала скаргу до Міністерства освіти, однак її ніхто не бачив, але після цього директорка ліцею почала масово забирати дітей з моєї групи. Більше того, мене не впускали на моє робоче місце і я неодноразово викликала поліцію. В мою сторону навіть були погрози. Тому я та ще п’ятеро вчителів були змушені піти з Кловського ліцею",– додає жінка.

За словами Наталії Воловик, за цим фактом була порушена кримінальна справа, однак згодом, Печерським відділом поліції справа була закрита.

"Хочу сказати ще одну важливу річ: Коли у нас була перевірка з Міністерства освіти, то директорка сказала нам не хвилюватися, адже ми добре знаємо, чиї діти у нас навчаються, тому жодних проблем не буде",– додала колишня вчителька.

Наталія Воловик також зазначила, що у Кловському ліцеї числилися і дочки Порошенка – Саша та Женя, однак заняття вони не відвідували, бо була домовленість.

Більше лікувався, ніж грав: "Реал" здихався зіркового футболіста, якого купив за 100 мільйонів євро

неділя, 4 червень 2023, 10:50

Мадридський "Реал" вирішив достроково припинити співпрацю з півзахисником Еденом Азаром. Про це повідомляється на офіційному сайті "вершкових", передають Патріоти України. 32-річний бельгієць залишить команду за підсумками цього сезону, хоча його контр...

Уколи краси можуть бути смертельними! Вчені виявили проникнення ботоксу в мозок

неділя, 4 червень 2023, 9:43

Ботокс, який використовується для так званих уколів краси або ж уколів молодості, може бути надзвичайно небезпечним, оскільки здатен потрапити у мозок, порушивши зв'язок між нейронами. У результаті таке отруєння може призвести до паралічу. Про це йдет...