
У Криму ввечері в середу 27 січня без електропостачання залишилися три села в Сімферопольському районі і частина міста Алушта. Про це повідомляє прес-служба окупантів Криму, інформують Патріоти України з посиланням на Крим.Реалії.
Як повідомляється, у зв'язку з аварійним відключенням Сімферопольської ТЕС обмежена подача електроенергії в селища Журавлівка, Остряково, Укромне.
Також у зв'язку з аварійною ситуацією відбулися відхилення в графіку відключення електроенергії в Алушті по пров. Заводський, пров. Лісовий, вул. Судакська (частково).
Аварії на кримських енергомережах стали вже традиційними. Енергоміст з Кубані не витримує навантажень, а власної генерації Криму не вистачає для безперебійного забезпечення електроенергією.
З 1 січня 2016 російські окупанти, прикриваючись уявним опитуванням кримчан відмовилися підписувати договір на поставку електрики в Крим з материковою Україною.
Голова «Укренерго» Віталій Зайченко заявив, що в липні та серпні в Україні можливі тимчасові відключення електроенергії тривалістю до п’яти годин, передають Патріоти України. За його словами, основними причинами потенційних обмежень можуть стати тривал...
Європейські країни переживають потужну хвилю аномальної спеки, спричинену метеорологічним явищем «Омега». Через надзвичайно високі температури вже фіксують людські жертви, перебої в роботі інфраструктури та масштабні втрати у сільському господарстві, п...