
Серед наслідків назвали появу стихійних звалищ і щурів, які є переносниками багатьох хвороб. "Все це так чи інакше відіб'ється на здоров'ї жителів Криму", — попередила активістка руху "Вільний Крим" Еміне Ібраїмова.
Як заявив кримський громадський діяч Борис Яремко, проблема утилізації сміття є першочерговою. При цьому, за його словами, самопроголошена влада Криму не вживає дієвих заходів для її вирішення. "Ще кілька років — і Крим перетвориться на величезне звалище. Всі підземні джерела будуть заражені стічними водами з каналізації і сміттєвих полігонів", — застеріг він.
На масштаб проблеми звернув увагу і блогер Олександр Горський. "Кримська влада, мабуть, не до кінця розуміє ступінь загрози. Їй достатньо, що сміття вчасно вивозиться з контейнерів, а що далі — це мало кого хвилює", — розповів він.
Зазначається також, що сміттєва проблема може грати комусь на руку. Так, архітектор Ольга Вечір висловила думку, що звалища Білогорська це дуже прибутковий, так званий "отруйний бізнес", який перебуває в руках мафії, саме через яку за останні роки у Криму не з'явилося жодного сміттєспалювального підприємства.

У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...