Оце так: Чемпіон України рекламує "Північний потік-2"

Команда "Мотор" одягає форму з логотипом газопроводу та розмістила рекламу на ігровому паркеті.

Реклама "Північного потоку-2". Ілюстрація: соцмережі.

В останній день літа газопровід "Північний потік-2" став преміум-партнером гандбольної Ліги чемпіонів, повідомляють Патріоти України.

Згідно з підписаним контрактом, усі клуби-учасники турніру повинні розмістити логотип газопроводу на футболках, а також розмістити рекламу на покритті ігрового паркету. Серед інших, учасником Ліги чемпіонів ЄГФ є український "Мотор".

Публічно представники клубу не висловлювали своєї позиції щодо "Північного потоку-2". Команда одягає форму з логотипом газопроводу, а також розміщує його на паркеті палацу спорту "Юність".

Цікаво, що "Мотор" носить форму з логотипом "Північного потоку-2" не лише під час матчів Ліги чемпіонів: у аналогічній формі команда грає в матчах українського чемпіонату. По суті, клуб рекламує газопровід не тільки у зв'язку з вимогами контракту, але також в зовсім іншому турнірі, де ніяких зобов'язань не має. Проект "Північний потік-2" передбачає побудову двох гілок газопроводу від узбережжя Росії до Німеччини через Балтійське море. Газопровід повинен іти в обхід України та Польщі.

Із листопада по січень: Вчені розповіли про "зоряні війни" всередині стародавньої цивілізації мая

неділя, 24 жовтень 2021, 13:59

У той час, коли існувала стародавня цивілізація мая, в ній було багато різних політичних утворень. Всі вони змагалися між собою і даний процес отримав назву «зоряні війни». Вчені встановили, які саме періоди суперництва вважаються найбільш інтенсивними...

В нього теж влучила та сама куля: Поранений Болдвіном режисер Соуза висловився щодо загибелі Галини Гатчінз

неділя, 24 жовтень 2021, 13:30

Поранений Алеком Болдвіном режисер Джоел Соуза вперше прокоментував інцидент зі смертельними наслідками, який стався під час зйомок фільму "Іржа", передають Патріоти України. Коли пролунав постріл, який забрав життя українки Галини Гатчінз, Соуза стояв...