Оце так: Чемпіон України рекламує "Північний потік-2"

Команда "Мотор" одягає форму з логотипом газопроводу та розмістила рекламу на ігровому паркеті.

Реклама "Північного потоку-2". Ілюстрація: соцмережі.

В останній день літа газопровід "Північний потік-2" став преміум-партнером гандбольної Ліги чемпіонів, повідомляють Патріоти України.

Згідно з підписаним контрактом, усі клуби-учасники турніру повинні розмістити логотип газопроводу на футболках, а також розмістити рекламу на покритті ігрового паркету. Серед інших, учасником Ліги чемпіонів ЄГФ є український "Мотор".

Публічно представники клубу не висловлювали своєї позиції щодо "Північного потоку-2". Команда одягає форму з логотипом газопроводу, а також розміщує його на паркеті палацу спорту "Юність".

Цікаво, що "Мотор" носить форму з логотипом "Північного потоку-2" не лише під час матчів Ліги чемпіонів: у аналогічній формі команда грає в матчах українського чемпіонату. По суті, клуб рекламує газопровід не тільки у зв'язку з вимогами контракту, але також в зовсім іншому турнірі, де ніяких зобов'язань не має. Проект "Північний потік-2" передбачає побудову двох гілок газопроводу від узбережжя Росії до Німеччини через Балтійське море. Газопровід повинен іти в обхід України та Польщі.

Один із важливих овочів подорожчає в Україні: Коли перерахують ціни

вівторок, 21 березень 2023, 16:25

В Україні вже в березні-квітні виростуть ціни на цибулю. Вартість буде підвищуватися аж до середини травня, поки не з'явиться вітчизняний продукт, передають Патріоти України. Про це розповіла в коментарі OBOZREVATEL Катерина Звєрєва, директорка з розви...

Перше місто в Україні завершує опалювальний сезон: Де та коли відключать опалення

вівторок, 21 березень 2023, 15:52

У Дніпрі будуть відключати опалення у домівках з завтрашнього дня, 22 березня. Воно стане першим містом в Україні, де завершать опалювальний сезон у 2023 році, передають Патріоти України з посиланням на заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенк...