"Потрібні рішучі дії": У Сенаті США готують резолюцію проти Росії

Авторами резолюції стали близько 40 сенаторів на чолі з республіканцем Роном Джонсоном і демократом Діком Дурбіном.

Сенат США. Фото: Рейтерс.

У середу, 19 грудня, у Сенаті США представлять проект резолюції з вимогою до президента Дональда Трампа протидіяти агресії Російської Федерації на морі та протистояти побудові газопроводу "Північний потік-2". Про це повідомляє The Hill, передають Патріоти України.

Відомо, що авторами резолюції стали близько 40 сенаторів на чолі з республіканцем Роном Джонсоном і демократом Діком Дурбіном.

"США і наші союзники повинні сильними і рішучими діями швидко відповісти на російську військову агресію в Керченській протоці", – заявив Джонсон. Раніше палата представників ухвалила резолюцію з закликом припинити будівництво "Північного потоку-2".

Крім того, у проекті резолюції Сенату згадується про ухвалення Європарламентом резолюції зі засудженням газопроводу. Більше того, сенатори "закликають до закриття проекту через його загрозу енергетичній безпеці Європи". Також у документі є заклик до Російської Федерації забезпечити свободу навігації у Керченській протоці.

"У Росії були часи, коли вона не розширювалася, а звужувалася": Політолог розкритикував статтю Суркова

неділя, 28 листопад 2021, 15:59

В інтерв'ю для "Студії Захід" відомий російський вчений і публіцист Дмітрій Орєшкін проаналізував недавню публікацію ексрадника президента РФ Владіслава Суркова "Куди подівся хаос". Він звертає увагу на тезу про "потребу Росії постійно розширюватися", ...

Це тягне на кримінальну справу: Чому Академію зовнішньої розвідки ліквідовує МОН? - розслідування Тетяни Чорновол

неділя, 28 листопад 2021, 15:45

В Україні зараз відбувається руйнування системи зовнішньої розвідки у дуже дивний спосіб: із незрозумілих причин Академію зовнішньої розвідки ліквідувало Міністерство освіти і науки України. Про це йдеться у розслідуванні журналістки Тетяни Чорновол сп...