Пам'ятаємо про столицю короля Данила Галицького: У відповідь на провокації у Львові фанати збірної України вивісили прапор з написом "Хелм" (фотофакти)

Якщо прямувати шляхом ультраправих сусідньої держави, то українці і собі можуть називати своїми землі Східної Польщі до самої Вісли.

Українські вболівальники відповіли полякам. Фото: ЕРА.

Фанати збірної України під час матчу Ліги націй проти Словаччини відповіли на перфоманс польських уболівальників. Під час гри вболівальники вивісили український прапор з назвою польського міста Хелм. Про це повідомив волонтер Роман Сініцин на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.


З архіву ПУ. "Народ, допоможіть": Задача для 3-го класу "зламала мозок" українським користувачам мережі (фото)

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:30

У мережі опублікували задачу для третього класу, яка збила з пантелику користувачів мережі. Умови задачі опублікувала в Facebook Марина Тарамикіна. "Народ, допоможіть мені вирішити задачу для 3-го класу. Моє рішення і рішення вчительки різняться", - на...

Російського контингенту не вистачить для вторгнення в Україну, але ймовірна ескалація на Сході України

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:25

100-тисячний контингент – це не сили для вторгнення. Цієї кількості Росії недостатньо для активної фази військового протистояння з Україною. Контингент вторгнення має втричі перевищувати чисельність, яка перебуває в стані активної оборони. Плюс немає розг