Дітей на окупованих "ДНР" територіях змусили намалювати вітальні малюнки з 23 лютого, щоб створити ілюзію того, як в "республіці" шанують і поважають "захисників". Потім ці малюнки з нагоди "свята" роздавали терористам. Відео з церемонії передачі малюнків опублікував в Twitter користувач Necro Mancer, повідомляють Патріоти України.
Спочатку окупантам роздавали грамоти від терористичного "керівництва", а потім передали дитячі малюнки. При цьому сепаратистів просили дбайливо поставитися до робіт дітей і не викидати їх відразу.
"Пацаны, не выкидывайте эту фигню, блин. Дети старались. Давайте это на стеночку повесим, а, пацаны! Ну, извините, еще раз вас всех с праздником!" - просив один з окупантів.
Потім сепаратистам передали значки від організації з РФ "Союз добровольців Донбасу".
Вот вам грамоты, только вы сразу не выкидывайте эту фигню-то #ОРДО pic.twitter.com/nOKoGO6E4t
— Necro Mancer (@666_mancer) 24 лютого 2017 р.
У січні-травні 2026 року виторг від продажу алкогольних напоїв в Україні сягнув 72,7 млрд грн, що на 8,6 млрд грн, або на 13,49%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.Про це повідомляє голову податкового комітету Ради Данило Гетманцев, перед...
Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...