"Пендосы попутали": Депутат партії Путіна вимагає заборонити відео з його танцями під пісню Рікі Мартіна

Костянтин Федотов вважає, що ролик, у якому він витанцьовує у колі співробітників, є втручанням в приватне життя.

Скрін відео

У Росії депутат орловської міськради і член партії "Єдина Росія" Костянтин Федотов звернувся в поліцію через публікацію місцевими ЗМІ відео з його танцями під пісню Рікі Мартіна. У заяві Федотов просить притягнути до відповідальності ІА "Орловські новини" та ІА "Орелград", які написали про корпоратив депутата і додали відео з YouTube на сайт. Федотов вважає, що даний ролик є втручанням в приватне життя, передають Патріоти України з посиланням на tjournal.ru.

Видання "Орелград" опублікувало на своєму сайті відповідь Федотову. У ньому підкреслюється, що відео вже було викладено на YouTube, а фактів, які очорнили особистість депутата, не знайдено.

"На спірному відео всі присутні були бадьорі, веселі і посміхалися в кадрі. У тому числі і сам заявник Федотов. Він явно був у піднесеному настрої. Редакція і не могла припустити, що "поширення даного відеоматеріалу здійснено всупереч волі" цих щасливих облич.

Композиція, під яку танцював депутат і директор Федотов - "Livin la Vida Loca" у виконанні Ріккі Мартіна, - не є забороненою на території РФ. Закликів і інших жестів, що розпалюють міжнаціональну або класову ворожнечу, Федотов не демонстрував", - йдеться в заяві видання "Орелград".

Відео танців було записано на території МУП "Зеленбуд", директором якої є Федотов, і опубліковано в мережі 12 вересня. До заяви в поліцію депутат намагався заборонити поширення ролика через Роскомнадзор.

"Намагатимуся домовитись": Український боксер-чемпіон зробив дивну заяву щодо Путіна

вівторок, 16 квітень 2024, 23:53

Тимчасовий чемпіон WBC Сергій Богачук відповів на запитання про те, що зробив би з російським диктатором Володимиром Путіним. Про це повідомляє Sport-express, передають Патріоти України. Сергія Богачука запитали, що б він зробив, якби його зачинили в о...

"Творці зла повністю уподібнюються сатані": У Росії суд оштрафував 86-річного священника з Кубані (фото)

вівторок, 16 квітень 2024, 23:14

На Кубані суд оштрафував 86-річного священника на 150 тис. рублів у кримінальній справі про «дискредитацію» російських військових. Про це повідомляє російське ЗМІ «Медиазона», передають Патріоти України. Зазначається, що справу проти священника Віктора...