На майдані Незалежності у Хмельницькому відбувся перший урочистий інструктаж груп реагування патрульної поліції з усієї області. Про це повідомляє Depo.Хмельницький, передають Патріоти України.
Відтепер в області працюватиме 20 екіпажів так званих ГШРів. Згодом долучиться ще 13 і загалом їх в області буде 33.
Глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе, вітаючи подільських правоохоронців із такою визначною подією, заявила: "Хмельницька поліція - найкраща. Вона відродить довіру суспільства до правоохоронців".
Як і планували в ГУ НП - поліцейські виходять з кабінетів на вулиці у всіх містах і селах області. Кожна група швидкого реагування працює цілодобово.
За кожною групою, що складається з двох осіб, закріплений автомобіль зі спеціальними розпізнавальними знаками. Поліцейським видали зброю, планшетні комп’ютери, бронежилети, рації, аптечки, гумові кийки.
Відтепер вони виконуватимуть обов’язки патрульної служби та дільничних інспекторів поліції. Основне їхнє завдання – оперативно реагувати на звернення та забезпечувати громадський порядок у містах і селах області.
У райцентрах на виклик ГШР має приїжджати за 6-7 хвилин, на дорогу до села їм дають до 20 хвилин.
Кількість ГШРів у районі залежить від особливостей географічного розташування та сусідства з іншими районами. Вся бласть поділена на сектори. У кожному секторі базується одна група. Однак, розподілення груп за секторами є досить умовним, адже при отриманні виклику диспетчер відсилатиме на місце пригоди ту групу, яка перебуває найближче.
На Хмельниччині уже діє Автоматизована система управління поліцейськими "Цунамі". Центр прийняття повідомлень - служба "102", вирішує завдання з прийняття та реєстрації повідомлень про злочини та події на єдиній інформаційній базі.
Хмельниччина перша в Україні повністю покрила область системою роботи колцентру "102" до того ж, з практично укомплектованим штатом, формою і жетонами. "Цунамі" автоматично скорочує час реагування, пришвидшує пошук і затримання порушників, разом з тим контролюється й робота самих патрульних.
До слова, ГШРи слідчих чи оперативних дій вони не проводять, а лиш охороняють місце події, спілкуються з заявниками чи потерпілими до того часу, поки не прибуде слідчо-оперативна група. Крім того, в обов’язки ГШР входить забезпечення дорожнього руху та профілактичні заходи серед населення.
У Дніпрі викрили посадовців та медиків військово-лікарської комісії одного з районних територіальних центрів комплектування, а також працівників інших медичних установ міста, які підробляли чоловікам мобілізаційного віку результати аналізів на ВІЛ. Про...
Анджеліна Торрес Вальбона, якій 111 років, живе в Іспанії. Вона каже, що в її довгому житті немає секрету, але вона п’є напій із трьох інгредієнтів на сніданок, передають Патріоти України. Що їсть на сніданок довгожителька? . Мешкаючи в квартирі в Еша...