Цієї ночі невідомі пошкодили головну ялинку, яка стоїть на площі перед Народним домом в Червонограді на Львівщині. Про це повідомляє "НЕО радіо" на своїй сторінці у Facebook, зазначають Патріоти України.
"Червонограджитлокомунсервіс", які монтують новорічне дерево, побачили, що нижні гілки зламані, побито кілька прикрас, зірвано гірлянди.
Окрім цього, приблизно 10 новорічних куль вкрали. Під ялинкою – порожні пляшки з-під алкогольних напоїв. Про факт вандалізму повідомили у поліцію.
"Ось уже два тижні монтуємо та прикрашаємо ялинку і в дощ, і в сніг. Хотіли завершити роботи до початку фестивалю "Різдвяні дзвіночки", на які з’їдуться виконавці з усієї України, а тут таке", – каже заступник директора КП "Червонограджитлокомунсервіс" Володимир Федаш.
За його словами, комунальники обійшли три гектари самосіву у Соснівському лісництві, щоби підібрати відповідні гілки для головної новорічної красуні міста.
Їх надали Червонограду безкоштовно. А тепер доведеться знову домонтовувати зламані гілки, прикріпляти гірлянди та іграшки. Щоби обмежити доступ до ялинки, огорожу навколо ялинки планують розширити.
В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки, які отримують повістки. На Facebook-сторінці Харківського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) р...
Більша частина Європи опинилася під впливом потужної хвилі спеки, яка принесла температури до 40 градусів за Цельсієм і вже спричинила перебої в роботі транспорту та інфраструктури, передають Патріоти України. У Франції змушені скасовувати міжміські по...