Цієї ночі невідомі пошкодили головну ялинку, яка стоїть на площі перед Народним домом в Червонограді на Львівщині. Про це повідомляє "НЕО радіо" на своїй сторінці у Facebook, зазначають Патріоти України.
"Червонограджитлокомунсервіс", які монтують новорічне дерево, побачили, що нижні гілки зламані, побито кілька прикрас, зірвано гірлянди.
Окрім цього, приблизно 10 новорічних куль вкрали. Під ялинкою – порожні пляшки з-під алкогольних напоїв. Про факт вандалізму повідомили у поліцію.
"Ось уже два тижні монтуємо та прикрашаємо ялинку і в дощ, і в сніг. Хотіли завершити роботи до початку фестивалю "Різдвяні дзвіночки", на які з’їдуться виконавці з усієї України, а тут таке", – каже заступник директора КП "Червонограджитлокомунсервіс" Володимир Федаш.
За його словами, комунальники обійшли три гектари самосіву у Соснівському лісництві, щоби підібрати відповідні гілки для головної новорічної красуні міста.
Їх надали Червонограду безкоштовно. А тепер доведеться знову домонтовувати зламані гілки, прикріпляти гірлянди та іграшки. Щоби обмежити доступ до ялинки, огорожу навколо ялинки планують розширити.
Кримський міст може впасти навіть і без втручання Сил оборони України. Його запросто можуть зруйнувати землетруси, які час від часу трапляються в цьому регіоні. Про це в коментарі РБК-Україна розповів сейсмолог Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НА...
В автомагазинах Москви закінчилися каністри для бензину, попри всі заклики не наливати паливо у додаткову тару. Ємності скуповують спекулянти і перепродують задорого, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. . Зазначається, що за останні тиж...