Цієї ночі невідомі пошкодили головну ялинку, яка стоїть на площі перед Народним домом в Червонограді на Львівщині. Про це повідомляє "НЕО радіо" на своїй сторінці у Facebook, зазначають Патріоти України.
"Червонограджитлокомунсервіс", які монтують новорічне дерево, побачили, що нижні гілки зламані, побито кілька прикрас, зірвано гірлянди.
Окрім цього, приблизно 10 новорічних куль вкрали. Під ялинкою – порожні пляшки з-під алкогольних напоїв. Про факт вандалізму повідомили у поліцію.
"Ось уже два тижні монтуємо та прикрашаємо ялинку і в дощ, і в сніг. Хотіли завершити роботи до початку фестивалю "Різдвяні дзвіночки", на які з’їдуться виконавці з усієї України, а тут таке", – каже заступник директора КП "Червонограджитлокомунсервіс" Володимир Федаш.
За його словами, комунальники обійшли три гектари самосіву у Соснівському лісництві, щоби підібрати відповідні гілки для головної новорічної красуні міста.
Їх надали Червонограду безкоштовно. А тепер доведеться знову домонтовувати зламані гілки, прикріпляти гірлянди та іграшки. Щоби обмежити доступ до ялинки, огорожу навколо ялинки планують розширити.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...