Київська прокуратура спільно з поліцією викрила вандалів, які 31 липня зупинили електричку між станціями "Сирець" та "Вишгородська", розмалювали вагони та закидали людей камінням. Про це 14 листопада повідомляє у Facebook прес-служба прокуратури столиці, передають Патріоти України.
Зазначається, що злочинцями виявилися 20-24-річні мешканці Києва. За результатами проведення 7 обшуків за місцем проживання вандалів виявлено та вилучено балаклави, балони з фарбою, запчастини від електрички, речовини, схожі на наркотичні засоби, рукавички, відеокамери та інші речові докази.
Наразі трьом особам вже оголошено про підозру за ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство, вчинене групою осіб, із застосуванням предметів заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень).
Правоохоронці встановлюють інших учасників злочину.
Як повідомлялося раніше, 31 липня у Києві молодики зупинили міський електропоїзд між станціям "Сирець" і "Вишгородська", розмалювали вагони й закидали камінням машиніста. Вандали протримали електричку між станціями майже півгодини.
Крім того, коли пасажири почали робити хуліганам зауваження, в них полетіли каміння та був застосований сльозогінний газ.
Одна людина зазнала травм.
Компанія BlueBird Tech розробила новий детектор дронів під назвою "Чуйка 4.0", оснащений додатковим модулем, що здатен сканувати простір на новому діапазоні, передають Патріоти України. Зазначається, що новий засіб РЕР працюватиме не лише на звичних ді...
Уявіть місто, яке повільно дрейфує крізь океани, обминає континенти й ніколи не кидає якір у жодному порту назавжди. Саме таким бачать своє майбутнє творці Freedom Ship — проєкту плавучого міста завдовжки близько півтора кілометра, де мали б жити, прац...