Вата не дрімає: У Запоріжжі залили червоною фарбою афіші фільму про Петлюру (фото)

Керівництво кінотеатру розпочало переговори з дистриб’ютором щодо заміни кінострічки «Таємний щоденник Симона Петлюри» на іншу в прокаті.
Невідомі залили фарбою афішу із Петлюрою. Фото: Радіо Свобода.

У Запоріжжі невідомі закидали червоною фарбою афіші з анонсом кінопрем’єри «Таємний щоденник Симона Петлюри», що були розміщені на будівлях місцевих кінотеатрів імені Довженка та імені Маяковського. На місці події нападники також залишили листівки з написом «Петлюра – кат єврейського народу». Як розповіли журналістам у кінотеатрі імені Довженка, інцидент стався вранці 6 вересня, передають Патріоти України.

Наразі установа працює у звичайному режимі. «О 10:04 це трапилось. Підбігли двоє хлопців, вилили дві банки фарби. Наші працівники за ними побігли – не догнали. Поліція одразу приїхала, зафіксували», – розповіла директор кінотеатру Марина Кудерчук.

Керівництво кінотеатру також повідомило, що побоюються повторного нападу та можливості пошкодження кіноекрану, тому розпочали переговори з дистриб’ютором щодо заміни кінострічки «Таємний щоденник Симона Петлюри» на іншу в прокаті.

Працівники кінотеатру імені Маяковського за відсутності керівництва відмовились коментувати інцидент. У касах установи кореспонденту повідомили, що через інцидент кінотеатр не працює сьогодні до 18:00 години. Наразі стрічка «Таємний щоденник Симона Петлюри» є у розкладі сеансів кінотеатру імені Маяковського, також тут можливо придбати квітки на її показ.

Поліція проводить перевірку щодо обох випадків. По її закінченню інцидентам буде надано відповідну юридичну кваліфікацію, повідомили правоохоронці. 6 вересня по Україні стартував кінопоказ стрічки «Таємний щоденник Симона Петлюри». Фільм розповідає про останні роки життя у паризькій еміграції головного отамана військ Української Народної Республіки і голови Директорії УНР.

«Таємний щоденник Симона Петлюри» став переможцем восьмого конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно, отримавши фінансування з держбюджету у розмірі 23,6 мільйона гривень.

Де живуть найщасливіші люди в Європі: Свіжий рейтинг показав дуже несподівані результати

понеділок, 11 грудень 2023, 16:58

Австрія, Польща та Румунія цього року були визнані найщасливішими країнами Європейського Союзу, передають Патріоти України. Натомість, згідно з новими даними ЄС, найменш щасливі люди живуть в Болгарії, за ними слідують німці, де за рік рівень щастя вп...

"Дуже розраховуємо": У Кабміні розповіли, коли в Україні з'явиться накопичувальна пенсія

понеділок, 11 грудень 2023, 14:56

Уряд підготує всю інфраструктуру для впровадження накопичувальної пенсійної системи до 2025 рок. Однак, якщо війна триватиме, то запустити можна її можна буде лише після перемоги. Про це заявила міністр соціальної політики України Оксана Жолнович в інт...