Після щеплення діти із Запоріжжя не можуть ходити: В МОЗ заспокоюють, що все нормально (відео)

Страшний біль дітки відчули після введення індійської вакцини АКДП - від кашлюка, дифтерії та правця - в дитячих дошкільних установах.

Діти навіть не могли ходити від болю в нозі, куди було зроблено укол. Фото: Polynet.

Коментуючи звернення батьків дітей із Запоріжжя, які після щеплень не можуть ходити, в прес-центрі Міністерства охорони здоров’я повідомили, що вакцинація, як і застосування інших медичних препаратів, може викликати больові наслідки, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

«Пішла дитина до дитячого садочку. Там їй зробили щеплення в ногу. І вже ввечері дитина скаржиться, що у неї болить ніжка. Далі починає підійматися температура. Хлопчику все важче і важче наступати на вражену ногу. Переміщатися може лише тоді, коли ми його носимо на руках. Коли несеш, дитина починає скаржитися на біль. Даємо знеболюючий препарат. Вже зранку знову скарги на біль», - заявив батько п’ятирічного хлопчика, якому зробили загальне щеплення АКДП, Василь Бушаров.

При цьому чоловік додав, що кожна дитина, якій зробили таку ж саму вакцинацію, на наступний день не прийшла до садочку.

«Зателефонували до свого педіатра. Лікар каже, що це така вакцина, яка у 80% випадків викликає страшний біль, який триває від двох до трьох діб», - додав занепокоєний батько.

В той самий час у МОЗ заспокоюють, що це така реакція на нову вакцину, і що нібито це нормально і за кілька днів все пройде.

В Міноборони Австралії навчились керувати дроном силою думки. Солдатам вживляти чіпи для управління технікою не знадобиться (відео)

вівторок, 28 березень 2023, 3:00

Австралійські вчені із Технологічного університету Сіднея розробили систему яка дозволить керувати роботизованими системами силою думки. . Про це повідомляє видання Defense One з посиланням на наукову статтю вчених із UTS. . Як повідомляють австралій...

"Ви показали свою силу". Зірка серіалу "Картковий будинок" Робін Райт, що зіграла першу жінку-президента США, записала звернення до українців

вівторок, 28 березень 2023, 2:00

Зірка серіалу "Картковий будинок", американська актриса Робін Райт висловила підтримку українському народу, . "Я хочу висловити свою підтримку українцям. Ви показали так багато сили та стійкості у ці жахливі часи. Я з вами, і сподіваюся, що це закі...