
Коментуючи звернення батьків дітей із Запоріжжя, які після щеплень не можуть ходити, в прес-центрі Міністерства охорони здоров’я повідомили, що вакцинація, як і застосування інших медичних препаратів, може викликати больові наслідки, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
«Пішла дитина до дитячого садочку. Там їй зробили щеплення в ногу. І вже ввечері дитина скаржиться, що у неї болить ніжка. Далі починає підійматися температура. Хлопчику все важче і важче наступати на вражену ногу. Переміщатися може лише тоді, коли ми його носимо на руках. Коли несеш, дитина починає скаржитися на біль. Даємо знеболюючий препарат. Вже зранку знову скарги на біль», - заявив батько п’ятирічного хлопчика, якому зробили загальне щеплення АКДП, Василь Бушаров.
При цьому чоловік додав, що кожна дитина, якій зробили таку ж саму вакцинацію, на наступний день не прийшла до садочку.
«Зателефонували до свого педіатра. Лікар каже, що це така вакцина, яка у 80% випадків викликає страшний біль, який триває від двох до трьох діб», - додав занепокоєний батько.
В той самий час у МОЗ заспокоюють, що це така реакція на нову вакцину, і що нібито це нормально і за кілька днів все пройде.
Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки може викликати військовозобов'язаного громадянина, що перебуває на обліку. Проте такий виклик має здійснюватись шляхом вручення повістки. Усний виклик до ТЦК просто по телефону не є законним. ...
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...