Пісні, книги і ковбаса: Михайло Поплавський оприлюднив свою декларацію

​При цьому "співаючий ректор" не має транспортних засобів.

Михайло Поплавський. Фото:ukr.media

Михайло Поплавський задекларував 72 млн грн доходу за 2016 рік, кілька пісень, книг і ковбасу. Про це свідчать дані його декларації, передають Патріоти України.

Згідно з декларацією, дохід шоумена склала депутатська зарплата в розмірі 170 тис. грн, 154 тис. грн за роботу в Київському національному університеті культури і мистецтв, 145 тис. грн - в Київському університеті культури, 9,8 млн грн доходу від відчуження нерухомості, 34 млн грн - роялті, 16 млн грн - це позика від компанії "Ятрань" та 7,5 млн грн йому повернув депутат від фракції "Народний фронт" Сергій Мартиняк.

Крім того, у Поплавського є $430 тис, €315 тис. І 3,7 млн грн готівкою. У банку в ректора зберігається 1,6 млн грн, ще 4,1 млн грн - позичені кошти третім особам. Сам же Поплавський в 2016 році взяв позику на 16 млн грн.

З нерухомості у ректора є три земельні ділянки в Кіровоградській області і квартира площею 75,8 кв. м в Києві. Житлоплощу на 242 кв. м в столиці він продав за 9,8 млн грн.

Крім цього, в декларації Михайла Поплавського вказано авторське право на безліч музичних кліпів, концертів, пісень, книг і "Ковбасу "Ректорську". А ось транспорту згідно з декларацією у ректора немає.

З архіву ПУ. Бойове мистецтво не врятувало: У Росії 16-річний підліток вбив двох бійців MMA

середа, 19 січень 2022, 2:00

Двоє російських бійців змішаних єдиноборств (ММА) були вбиті в результаті масової бійки в селищі Тарки (Дагестан, Російська Федерація). Про це повідомляє "Московський комсомолець", передають Патріоти України. За даними джерела, відбулася зустріч грома...

Рота закрий!: Як кішка кумедно забороняє господині співати (відео)

середа, 19 січень 2022, 0:32

Кішка, яку назвали Хелен, не любить, коли госоподиня співає. Тому чотирилапа вигадала метод, як її зупиняти, передають Патріоти України. Коли господиня вирішує щось заспівати, Хелен одразу намагається змусити її зупинитися. Для цього чотирилапа заскаку...