Пісні, книги і ковбаса: Михайло Поплавський оприлюднив свою декларацію

​При цьому "співаючий ректор" не має транспортних засобів.

Михайло Поплавський. Фото:ukr.media

Михайло Поплавський задекларував 72 млн грн доходу за 2016 рік, кілька пісень, книг і ковбасу. Про це свідчать дані його декларації, передають Патріоти України.

Згідно з декларацією, дохід шоумена склала депутатська зарплата в розмірі 170 тис. грн, 154 тис. грн за роботу в Київському національному університеті культури і мистецтв, 145 тис. грн - в Київському університеті культури, 9,8 млн грн доходу від відчуження нерухомості, 34 млн грн - роялті, 16 млн грн - це позика від компанії "Ятрань" та 7,5 млн грн йому повернув депутат від фракції "Народний фронт" Сергій Мартиняк.

Крім того, у Поплавського є $430 тис, €315 тис. І 3,7 млн грн готівкою. У банку в ректора зберігається 1,6 млн грн, ще 4,1 млн грн - позичені кошти третім особам. Сам же Поплавський в 2016 році взяв позику на 16 млн грн.

З нерухомості у ректора є три земельні ділянки в Кіровоградській області і квартира площею 75,8 кв. м в Києві. Житлоплощу на 242 кв. м в столиці він продав за 9,8 млн грн.

Крім цього, в декларації Михайла Поплавського вказано авторське право на безліч музичних кліпів, концертів, пісень, книг і "Ковбасу "Ректорську". А ось транспорту згідно з декларацією у ректора немає.

Хіти тижня. А ви це знали? Звідки взялося гасло "Слава Україні"

вівторок, 17 липень 2018, 20:00

Як не важко здогадатись, це був час звитяг та справжніх героїв, патріотів України... Вираз "Слава Україні!" з'явився за часів Української революції 1917-1921 років, повідомляють Патріоти України. Гасло "Слава Україні! - Козакам слава!" використовував з...

Щоб не потрапити в "чистилище": Російський актор з колегами зареклися їхати на концерти у Крим

вівторок, 17 липень 2018, 19:36

Мова йде про акторів гумористичного театру "Квартет И", засновники якого родом з Одеси. Актор, учасник і співзасновник театру "Квартет И" Ростислав Хаїт заявив, що він і його колеги не поїдуть в анексований Крим. Про це він повідомив в інтерв'ю сайту ...