
Член НЗФ з позивним «Денчик» розповів, що його товариші по службі ховаються за мирним населенням в населених пунктах непідконтрольної Україні частини Донбасу, так як туди «ЗСУ не стріляють». Про це в написав блогер Necro Mance на своїй сторінці в Твіттері, передають Патріоти України.
22-річний найманець повідомив, що записався в «армію ДНР» ще 18 років, так як там воюють його друзі і рідні. У той же час він поскаржився, що останнім часом стало важко сховатися від обстрілів ЗСУ там, де немає житлових кварталів, так як ЗСУ по населених пунктах не стріляють. «Денчик» планує продовжити «військову кар'єру» після закінчення війни, в уже «процвітаючій республіці».
На заплавних озерах Острів Хортиця помітили рідкісного птаха — рожевого пелікана, який занесений до Червоної книги України. Незвичайного гостя зафіксували співробітники сектору охорони природи. Про це розповіли на сторінці у Фейсбук Національного запов...
Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...