Побори «по закону»: У «ДНР» з пенсіонерів збирають гроші, щоб скаржитись Європі на Україну

Володарі «ДНР» оголосили збір по 100 грн. з кожного «республіканського» пенсіонера на звернення до суду ненависної Європи проти ненависної ж України, яка не платить їм пенсії.

Дуже хотілось в СРСР. Фото: vesti-ukr.com

Вже більше року в окупованій Горлівці «депутат народного ради «ДНР» Галина Філатова збирає кошти (до 100 грн.) з пенсіонерів окупованої Донеччини. Гроші нібито потрібні на оформлення позовних заяв до Європейського суду з прав людини про «протиправне припинення виплат пенсійного забезпечення», повідомляють Патріоти України з посиланням на «Інформаційний спротив».

Наприкінці квітня відбулася зустріч представників «народної ради «ДНР», на якій були присутні Філатова, «депутат» Герман Кадиров, бойовик «Віктор», представник громадського руху «Вільний Донбас» О. Бойко та пенсіонери Горлівки.

«У ході зустрічі Бойко висловив претензію щодо бездіяльності Філатової і звинуватив її у незаконному зборі коштів. Філатова ж почала погрожувати пенсіонерам кримінальною відповідальністю за подвійне отримання пенсій - в Україні і в «ДНР».

Вже давно громадянин іншої країни?: Як друг Басти репер Kyivstoner виїхав з України

субота, 25 березень 2023, 13:53

Відомий репер Київстонер (Альберт Васильєв), який активно будував кар'єру в Україні, а потім подружився з путіністом Бастою і почав працювати в РФ, зараз знаходиться в США. Там він живе разом зі своєю обраницею та їхньою дитиною, повідомляють Патріоти ...

В Україну повертаються морози: Синоптики назвали дату, коли похолоднішає та засніжить

субота, 25 березень 2023, 12:28

З понеділка, 27 березня, в Україні погіршиться погода. Спочатку негода охопить західну частину , а згодом розповсюдиться по всій країні. Про це розказала синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. За її даними, температура повітря впродовж 2...