Щодо 235 суддів було сформовано матеріали, які свідчили про можливі корупційні ризики, і 46 із цих суддів відмовилися від подальшої атестації і пішли у відставку. Про це на засіданні Національної ради з питань антикорупційної політики повідомив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу глави держави.
Директор НАБУ зазначив, що доступ до державних реєстрів є важливим інструментом в боротьбі з корупцією, в тому числі під час переатестації суддів.
"До нас було направлено запит на 381 суддю. Щодо 235 суддів було сформовано матеріали, що свідчать про можливі певні ризики, і 46 із цих суддів відмовилися від подальшої атестації і пішли у відставку", - розповів Ситник, додавши, що статки деяких суддів шокували: у їх власності до 20 об'єктів нерухомості, по кілька дорогих автівок.
Міноборони нагадує, що військовозобов'язаним громадянам, які до 4 травня 2024 року були визнані обмежено придатними до військової служби, необхідно повторно пройти військово-лікарську комісію (ВЛК) до 5 червня поточного року. Вимога передбачена Законом...
В Україні з’явилася нова шахрайська схема, зловмисники телефонують людям, видають себе за силовиків і звинувачують у державній зраді. За цією схемою вже постраждала пенсіонерка з Тернополя, яка втратила понад 400 тисяч гривень. Про це повідомляє Головн...