Щодо 235 суддів було сформовано матеріали, які свідчили про можливі корупційні ризики, і 46 із цих суддів відмовилися від подальшої атестації і пішли у відставку. Про це на засіданні Національної ради з питань антикорупційної політики повідомив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу глави держави.
Директор НАБУ зазначив, що доступ до державних реєстрів є важливим інструментом в боротьбі з корупцією, в тому числі під час переатестації суддів.
"До нас було направлено запит на 381 суддю. Щодо 235 суддів було сформовано матеріали, що свідчать про можливі певні ризики, і 46 із цих суддів відмовилися від подальшої атестації і пішли у відставку", - розповів Ситник, додавши, що статки деяких суддів шокували: у їх власності до 20 об'єктів нерухомості, по кілька дорогих автівок.
З 1 березня проіндексують пенсії практично для всіх українців на заслуженому відпочинку. У проекті бюджету ПФУ передбачено індексацію на рівні 10%, при цьому за останніми підрахунками експертів вона може становити понад 11%. Про це йдеться у матеріалі ...
Українці, які отримують субсидію на оплату послуг ЖКГ, також можуть оформити допомогу на придбання твердого палива, зокрема, дров. Однак лише за певних умов – наприклад, якщо для обігріву житла використовується саме таке паливо. Тобто, за відсутності ц...