В Одеській області чоловік, який вийшов з в'язниці, жорстоко вбив знайомого, якому програв у карти свою дружину. Про це пише сайт УСИ.Одесса з посиланням на обласне управління Нацполіції, передають Патріоти України.
Після того, як чоловік програв у грі дружину, його посадили у в'язницю на 3,8 років. Весь цей час жінка жила з переможцем, а повернувшись, чоловік дізнався обставини зради, і вбив суперника.
"Він пив, бив, знущався над нею, різав. Я просто хотів його покарати. Не думав, що його зустріну, але зустрів, і ми побилися. Потім я повів його до своїх батьків, щоб показати, що я покарав кривдника дружини. Але по дорозі знову посварилися, я хотів йому вдарити в руку, а вийшло по-іншому," - розповів затриманий.
За версією ж поліції, звільнений з в'язниці чоловік спочатку побив коханця дружини в селі, а потім вивіз до лісосмуги. Там вбивця зв'язав жертві руки за спиною і наносив удари по голові та тулубу металевим прутом. Після цього чоловік кинув побитого суперника без допомоги і поїхав додому.
Повідомлення про побиття надійшло в поліцію від сестри загиблого. Особистість злочинця вдалося швидко встановити. Йому 28 років, сам він родом з Ананьївського району. Чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні умисного вбивства. Йому загрожує до 15 років в'язниці. Загиблому було 37 років.
У Києві сталася трагічна подія — чоловік раптово впав дорогою на роботу та помер, передають Патріоти України. На місце викликали медиків, однак врятувати його не вдалося. Попри надану допомогу, чоловік помер. Наразі обставини інциденту та причини смерт...
Народна депутатка Ірина Фріз заявила, що з працівників територіальних центрів комплектування, які придатні до військової служби, можна сформувати повноцінні військові підрозділи та направити їх до бойових частин, передають Патріоти України. За її слова...