Поліція "проспала": У РФ готували "теракт", бомбу принесли на вокзал (відео)

Навіть коли спрацював металошукач, працівник поліції не відреагував на це.

Муляж бомби, яку проносили на вокзал. Фото:E1.ru

Гучний скандал розгорається в Росії через скандальне відео, зняте юними активістами Уральського відділення КПРФ. Молоді люди змайстрували муляж вибухового пристрою, начинили його металевими предметами і кілька разів перевірили пильність співробітників поліції, пронісши "бомбу" на залізничний вокзал в Єкатеринбурзі. Виявилося, що простих росіян від тероризму ніхто і не збирається захищати. Про це пише місцеве видання E1.ru, передають Патріоти України.

Цікаво, що залізничний вокзал вже давно обладнаний найсучаснішими стаціонарними металошукачами, через які в приміщення доводиться проходити пасажирам. За них свого часу віддали просто фантастичні гроші.

Поруч з ними чергують і співробітники поліції. Ось тільки жодна зі спроб юних комуністів пронести на вокзал "бомбу", так і не була припинена: поліцейським було просто все одно.

Особливий шок у авторів експерименту виник після того, як металошукач все-таки спрацював - пролунав гучний звуковий сигнал, а на рамці загорілися червоні вогники. Співробітник поліції, що сидів поруч за столом при цьому навіть не змінив позу і продовжив спокійно відпочивати на своєму "робочому" місці.

Шокуючий соціальний експеримент, проведений молодими комуністами, викликав у залізничників зовсім не бажання виправити ситуацію, а щире обурення. "Висновки дилетантів про те, що об'єкти залізничного транспорту не захищені від злочинних посягань, лише нагнітають панічні настрої в суспільстві, намагаються вселити в свідомість громадян почуття незахищеності і невпевненості," - офіційно заявили в прес-службі Свердловської залізниці.

"Рівень захищеності об'єкта і ефективність роботи спеціальних служб можуть оцінити лише фахівці." Втім, розумним людям і так зрозуміло, що перед тероризмом росіяни абсолютно беззахисні. Силові структури не намагаються навіть робити вигляд, що з ним борються, а катастрофа російського Airbus A321 над Єгиптом була просто використана як виправдання швидкого збройного вторгнення до Сирії.

Хіти тижня. У мережі показали найстаршого бійця ЗСУ в зоні АТО

п’ятниця, 20 жовтень 2017, 6:00

Дід Тихон, 74 роки. Служив поблизу ДАПа, Старогнатівки, тепер - в Авдіївці. Фото виклала в спільноті «Країни іншої не треба» Людмила Оса, передають Патріоти України. За інформацією, сини українського військовослужбовця також воювали на Донбасі.

Хіти тижня. Колишніх бойовиків "ДНР", яких суд випустив на свободу, затримали за серію розбійних нападів на Одещині (фото)

п’ятниця, 20 жовтень 2017, 4:00

Співробітники поліції затримали в Одесі банду колишніх терористів "ДНР", яка промишляла розбоєм, нападаючи на автобуси, які їхали на місцевий речовий ринок. Про це в Facebook розповів глава Нацполіції Сергій Князєв, передають Патріоти України. За його ...