"Поліція шукає м...дака": Російський турист влаштував розгром у чеському готелі та до напівсмерті перелякав пенсіонерку (відео)

За влаштований ним погром росіянину загрожує штраф 500 тисяч крон. Поки поліції не вдалося його затримати.

Російський турист залив водою увесь готель. Фото: скріншот з відео.

Турист з Росії влаштував погром в чеському готелі. Про це повідомив телеграм-канал "Mash", передають Патріоти України.

"У вкрай збудженому стані росіянин почав поливати внутрішні приміщення готелю в Карлових Варах з пожежного шланга, після чого вдерся в кімнату до 70-річній пенсіонерці, яка не на жарт злякалася", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією, за влаштований ним погром російському туристу загрожує штраф 500 тисяч крон. Поки поліції не вдалося затримати зловмисника. Неадекватну поведінку "російськомовного туриста" також прокоментував російський блогер Рустем Адагамов. "Російськомовний турист розгромив готель в Карлових Варах, залив його водою, бив скло і двері, вдерся в номер до 70-річної жінки. Збиток на 500 000 крон (1,5 млн ₽). Поліція шукає мудака", - написав блогер.

Українцям доведеться повернути частину отриманої субсидії: З кого вирахують гроші

вівторок, 6 червень 2023, 2:45

Українцям, які не можуть самостійно сплатити повну вартість комунальних послуг, виплачується субсидія. При цьому деяких громадян можуть змусити повернути частину отриманих грошей. В яких випадках доведеться повернути частину одержаних грошей державі, р...

Кого першочергово мобілізують наразі в Україні. Начальник ТЦК дав роз'яснення (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 1:50

В Україні продовжує діяти режим воєнного стану та загальна мобілізація, під час якої всі військовозобов'язані громадяни віком від 18 до 60 років можуть бути призвані до армії. Однак це не означає, що абсолютно всі опиняться на фронті. . Перед відправк...