Поліція спустила справу "на гальмах": На Рівненщині жорстоко побили військового (фото)

Хлопці, які побили Ігоря Швеця, постійно телефонують і погрожують, щоб він забрав свою заяву.

Більше місяця тому, 25 вересня, в Дубно, Рівненська область, стався неприємний інцидент – п'яна компанія побила військовослужбовця, який був у відпустці і відпочивав зі своєю дівчиною в місцевому кафе, передають Патріоти України.

Як повідомляється на місцевому сайті "Рівне Вечірнє", Ігор Швець, військовий 24 ОМБР, був змушений звернутися до журналістів, так як його заяву ніхто не розглядає вже більше місяця. Незважаючи на свій стан, Ігорю вдалося поспілкуватися з журналістами, і ось що він розповів:

"Спочатку ми були на дискотеці, а потім пішли в одне місцеве кафе. Там була гучна компанія. З їхніх розмов я зрозумів, що вони поверталися з весілля. Пізніше один з них став чіплятися до мене, ніби я сміявся над ними. Проте я сказав, що у мене немає до них справ. Мені відповіли, що вони помилилися. Але з часом вони випили більше і знову підійшли до мене. Я відразу сказав їм, що не шукаю проблем. Але один з них вдарив мою дівчину, а потім і мене. Удар був настільки сильним, що я не зміг встояти на ногах. Згодом з'ясувалося, що він займався кікбоксингом. В результаті побоїв у мене черепно-мозкова травма, перелом носа і тріщина в щелепі".

Згідно з законом, Ігор звернувся в поліцію із заявою. Проте ось уже місяць співробітники правоохоронних органів нічого не роблять і спускають справу "на гальмах". На питання, чому так, відповідають: "у цій справі вже змінилося чотири процесуальних прокурора, тому жодних просувань".

Все б нічого, але крім недбалості поліцейських, солдату довелося зіткнутися з іншою проблемою – хлопці, які побили його, постійно телефонують і погрожують, щоб він забрав свою заяву.

Співають і галантно кланяються: До українських полярників прийшли гніздитися тисячі пінгвінів

понеділок, 25 жовтень 2021, 8:56

На антарктичну станцію "Академік Вернадський", яка займається науковими дослідженнями Антарктики, повернулися пінгвіни. Птахи починають шлюбний сезон, і незабаром полярники чекають радісну звістку про перше відкладене пінгвінами яйце, передають Патріот...

Наводить жах на усіх: Таємниця Бельмеських облич - що відомо про найзагадковіше явище XX століття, яке не розгадано досі (фото, відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 7:10

У 1971 році в невеличкому іспанському містечку Бельмес вперше відбулося явище, яке досі ніхто не може пояснити. Марія Гомес Перейра помітила на кухонній підлозі пляму, яка дивним чином нагадувала людське обличчя, передають Патріоти України. Десятки до...