У Південній Кореї людей з суїцидальними нахилами закривають в домовинах в рамках химерного експерименту під назвою «Досвід смерті». У країні стоїть гостра проблема з кількістю самогубств - щодня близько 40 осіб зводять рахунки з життям. Про це розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Молодь все частіше скаржиться на відчуття тиску нинішнього стрімкого ритму в житті, в той же час більш літнє покоління пригнічують зростаючі фінансові витрати.
Школа «досвіду смерті» своїм експериментом хоче показати своїм депресивним підопічним наскільки життя безцінне і прекрасне, а смерть - це не вихід.
Під час експерименту 'пацієнти' підписують фальшивий заповіт, після чого їх закривають в труні, супроводжуючи все похоронною процесією. У Сеулі даний вид послуг на підйомі.
Сидячи між рядами трун, з ручками і папером 'студенти' слухають лекцію керівника центру, колишнього співробітника похоронної компанії Чжон Ен Муна. Він намагається кожному пояснити, що всі складнощі, з якими стикається сучасна людина, це частина життя. Що всі проблеми, які виникають в житті, вирішуються, просто потрібно змінити до них своє ставлення.
Більшість слухачів - це студенти і підлітки, яким складно впоратися з тиском іспитів, вимогами батьків, складнощами початку самостійного життя окремо від дому.
Потім "слухачів" лекції закривають в труні як мінімум на 10 хвилин. Але і цього часу більшості вистачає, щоб подивитися на свою складну ситуацію з точки зору стороннього спостерігача.
Після перебування в труні багато говорять, що вони відчувають "оновлення" і "звільнення" від своїх бід. Після кожного заняття всі запам'ятовують слова Чон Ен Муна: «Ви відчули, що таке смерть, але ви живі, і ви повинні боротися!»
Причин такої сумної ситуації в країні багато. Лише кілька десятиліть тому Південна Корея була однією з найбідніших держав у світі, сьогодні це 12-та найбільша економіка в світі.
Але за різкий фінансовий бум довелося заплатити досить високу ціну. Різкий перехід від колективізму до індивідуалізму, дезінтеграція традиційної сім'ї привели безліч людей до почуття ізоляції і самотності.
Відповідно до даних Національної служби статистики більше третини населення країни, як і раніше вважає, що вони повинні надавати фінансову підтримку літнім родичам. І в той же час більшість населення похилого віку Південної Кореї відчуває себе тягарем для молодих. Все це призводить до дуже сумної картині - в Південній Кореї самогубство літньої людини ймовірніше в чотири рази, ніж в будь-якій іншій країні світу.
Відповідно до інформації Всесвітньої організації охорони здоров'я в Південній Кореї нараховується 28,9 самогубств на кожні 100 000 осіб. Більше тільки в південноамериканській країні Гайана: 44,2 самогубств на кожні 100 000 осіб.
Третій президент України Віктор Ющенко сьогодні, 23 лютого 2025, святкує 71-й день народження. З цієї нагоди політика привітала його старша донька, передають Патріоти України. 44-річна Віталіна Ющенко наголосила, що наразі Україна проходить через тяжкі...
Українські науковці, що працюють на антарктичній станції "Академік Вернадський", підняли прапор бригади Національної гвардії "Азов". Цей жест став вшануванням українських військових і здійсненням мрії оборонниці Маріуполя Валерії Суботіної з позивним "...