У Південній Кореї людей з суїцидальними нахилами закривають в домовинах в рамках химерного експерименту під назвою «Досвід смерті». У країні стоїть гостра проблема з кількістю самогубств - щодня близько 40 осіб зводять рахунки з життям. Про це розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Молодь все частіше скаржиться на відчуття тиску нинішнього стрімкого ритму в житті, в той же час більш літнє покоління пригнічують зростаючі фінансові витрати.
Школа «досвіду смерті» своїм експериментом хоче показати своїм депресивним підопічним наскільки життя безцінне і прекрасне, а смерть - це не вихід.
Під час експерименту 'пацієнти' підписують фальшивий заповіт, після чого їх закривають в труні, супроводжуючи все похоронною процесією. У Сеулі даний вид послуг на підйомі.
Сидячи між рядами трун, з ручками і папером 'студенти' слухають лекцію керівника центру, колишнього співробітника похоронної компанії Чжон Ен Муна. Він намагається кожному пояснити, що всі складнощі, з якими стикається сучасна людина, це частина життя. Що всі проблеми, які виникають в житті, вирішуються, просто потрібно змінити до них своє ставлення.
Більшість слухачів - це студенти і підлітки, яким складно впоратися з тиском іспитів, вимогами батьків, складнощами початку самостійного життя окремо від дому.
Потім "слухачів" лекції закривають в труні як мінімум на 10 хвилин. Але і цього часу більшості вистачає, щоб подивитися на свою складну ситуацію з точки зору стороннього спостерігача.
Після перебування в труні багато говорять, що вони відчувають "оновлення" і "звільнення" від своїх бід. Після кожного заняття всі запам'ятовують слова Чон Ен Муна: «Ви відчули, що таке смерть, але ви живі, і ви повинні боротися!»
Причин такої сумної ситуації в країні багато. Лише кілька десятиліть тому Південна Корея була однією з найбідніших держав у світі, сьогодні це 12-та найбільша економіка в світі.
Але за різкий фінансовий бум довелося заплатити досить високу ціну. Різкий перехід від колективізму до індивідуалізму, дезінтеграція традиційної сім'ї привели безліч людей до почуття ізоляції і самотності.
Відповідно до даних Національної служби статистики більше третини населення країни, як і раніше вважає, що вони повинні надавати фінансову підтримку літнім родичам. І в той же час більшість населення похилого віку Південної Кореї відчуває себе тягарем для молодих. Все це призводить до дуже сумної картині - в Південній Кореї самогубство літньої людини ймовірніше в чотири рази, ніж в будь-якій іншій країні світу.
Відповідно до інформації Всесвітньої організації охорони здоров'я в Південній Кореї нараховується 28,9 самогубств на кожні 100 000 осіб. Більше тільки в південноамериканській країні Гайана: 44,2 самогубств на кожні 100 000 осіб.
У Великій Британії у п’ятницю, 22 листопада, чоловік зізнався, що здійснив підпал лондонської комерційної нерухомості, пов’язаної з Україною. Також він визнав, що отримав гроші від іноземної розвідки у справі, яку пов’язують з РФ. Про це повідомляє аге...
У суботу, 23 листопада, на українців чекатиме похмура погода з дощем та мокрим снігом. Про це розповіла синоптикиня Наталія Діденко, передають Патріоти України. " У суботу вологи в Україні вистачатиме. Сніг, мокрий сніг, дощ. Вдень 23 листопада основна...