Потім не дивуйтесь, звідки стільки ватників: Журналіст показав, куди "добиває" пропагандистське радіо "ДНР"

Якщо дивитися і слухати ці новини 24 години на добу, то навіть мисляча людина може повірити, що нібито "українська армія обстрілює Донецьк".
Радіо "ДНР" труїть мізки людей на вільній території. Фото: соцмережі.

В мережі показали, на яку відстань передає сигнал пропагандиське радіо так званої "ДНР". Відстань поміряв журналіст Євген Агарков та опублікував у себе на Facebook, передають Патріоти України.

"На карті червоною крапкою я зазначив селище Орли, Дніпропетровської області. Знаєте чому я це зробив? Коли повертався із зони бойових дій - саме в цьому селищі у нас пропала радіо хвиля, особлива радіохвиля - радіо псевдореспублік, яке веде мовлення з окупованих територій", - пише журналіст.

"Тих, хто часто їздить вже не здивувати тим, що під час поїздки на передову, в радіоефірі, після чергової завзятою пісні можна почути, як вривається звук програми новин з ріжучим по вухах російським акцентом: "Карателі знову обстріляли Донецьк". Це означає, що в ефірі новини псевдореспублік. І, якщо дивитися і слухати ці новини 24 години на добу, то навіть мисляча людина може дійсно повірити, що нібито "українська армія обстрілює Донецьк".

Так от, повернемося до Орлів. Це селище, якщо безпосередньо в 100 кілометрів від окупованого Донецька. За 100 км від передової ми продовжували слухати сепар-радіо! звідки? її ретранслюють наші? Або у сепар-радіо настільки потужна вежа? А тепер уявіть, що по всій лінії фронту треба взяти ще 100 км вглиб України. Звідки у нас ватники запитаєте ви? Так ось він відповідь, у нас під очима", - пояснює журналіст.

Хіти тижня. Колаборанти серед нас: Скільки українців готові підтримати окупантів. Соціологи дали свіжі дані

середа, 19 вересень 2018, 9:00

Оприлюднено дуже сумний прогноз на вибори-2019 в Україні. Згідно з даними соцопитувань, в Україні все ще наявні сильні проросійські настрої. Приблизно кожен шостий українець зараз симпатизує Путіну, інформують Патріоти України. Про це в ефірі заявив ке...

Хіти тижня. Вийшла заміж не за того іноземця: Жінка місяць переховується в українському посольстві від свого чоловіка

середа, 19 вересень 2018, 4:00

Українка стала жертвою насильства з боку чоловіка-іранця, і вже місяць живе у посольстві України в Тегерані. Українка, яка стала жертвою насильства з боку чоловіка-іранця, місяць живе у посольстві України в Тегерані. Іранська сторона не дає їй дозволу ...