Потім не дивуйтесь, звідки стільки ватників: Журналіст показав, куди "добиває" пропагандистське радіо "ДНР"

Якщо дивитися і слухати ці новини 24 години на добу, то навіть мисляча людина може повірити, що нібито "українська армія обстрілює Донецьк".
Радіо "ДНР" труїть мізки людей на вільній території. Фото: соцмережі.

В мережі показали, на яку відстань передає сигнал пропагандиське радіо так званої "ДНР". Відстань поміряв журналіст Євген Агарков та опублікував у себе на Facebook, передають Патріоти України.

"На карті червоною крапкою я зазначив селище Орли, Дніпропетровської області. Знаєте чому я це зробив? Коли повертався із зони бойових дій - саме в цьому селищі у нас пропала радіо хвиля, особлива радіохвиля - радіо псевдореспублік, яке веде мовлення з окупованих територій", - пише журналіст.

"Тих, хто часто їздить вже не здивувати тим, що під час поїздки на передову, в радіоефірі, після чергової завзятою пісні можна почути, як вривається звук програми новин з ріжучим по вухах російським акцентом: "Карателі знову обстріляли Донецьк". Це означає, що в ефірі новини псевдореспублік. І, якщо дивитися і слухати ці новини 24 години на добу, то навіть мисляча людина може дійсно повірити, що нібито "українська армія обстрілює Донецьк".

Так от, повернемося до Орлів. Це селище, якщо безпосередньо в 100 кілометрів від окупованого Донецька. За 100 км від передової ми продовжували слухати сепар-радіо! звідки? її ретранслюють наші? Або у сепар-радіо настільки потужна вежа? А тепер уявіть, що по всій лінії фронту треба взяти ще 100 км вглиб України. Звідки у нас ватники запитаєте ви? Так ось він відповідь, у нас під очима", - пояснює журналіст.

Третій - не зайвий: У Дніпропетровській області ще один прихід РПЦ перейшов в ПЦУ

понеділок, 18 лютий 2019, 21:54

Рішення про вихід з-під юрисдикції УПЦ МП громада храму прийняла одноголосно. У селищі міського типу Лихівка Дніпропетровської області громада Свято-Преображенського храму Української Православної Церкви Московського Патріархату перейшла під юрисдикцію...

Хіти тижня. Стійкість духу: Військовополонений моряк у "чекістському" СІЗО Москви шокував тюремників, виголивши на голові тризуб

понеділок, 18 лютий 2019, 21:30

Своєї провини Володимир Терещенко не визнає, вимагає звільнити його і повернути йому військову форму. Під час слідчих дій щодо українського моряка Володимира Терещенка в Москві, чоловік назвав себе військовополоненим, зажадавши, щоб із ним поводилися в...