Потім не дивуйтесь, звідки стільки ватників: Журналіст показав, куди "добиває" пропагандистське радіо "ДНР"

Якщо дивитися і слухати ці новини 24 години на добу, то навіть мисляча людина може повірити, що нібито "українська армія обстрілює Донецьк".
Радіо "ДНР" труїть мізки людей на вільній території. Фото: соцмережі.

В мережі показали, на яку відстань передає сигнал пропагандиське радіо так званої "ДНР". Відстань поміряв журналіст Євген Агарков та опублікував у себе на Facebook, передають Патріоти України.

"На карті червоною крапкою я зазначив селище Орли, Дніпропетровської області. Знаєте чому я це зробив? Коли повертався із зони бойових дій - саме в цьому селищі у нас пропала радіо хвиля, особлива радіохвиля - радіо псевдореспублік, яке веде мовлення з окупованих територій", - пише журналіст.

"Тих, хто часто їздить вже не здивувати тим, що під час поїздки на передову, в радіоефірі, після чергової завзятою пісні можна почути, як вривається звук програми новин з ріжучим по вухах російським акцентом: "Карателі знову обстріляли Донецьк". Це означає, що в ефірі новини псевдореспублік. І, якщо дивитися і слухати ці новини 24 години на добу, то навіть мисляча людина може дійсно повірити, що нібито "українська армія обстрілює Донецьк".

Так от, повернемося до Орлів. Це селище, якщо безпосередньо в 100 кілометрів від окупованого Донецька. За 100 км від передової ми продовжували слухати сепар-радіо! звідки? її ретранслюють наші? Або у сепар-радіо настільки потужна вежа? А тепер уявіть, що по всій лінії фронту треба взяти ще 100 км вглиб України. Звідки у нас ватники запитаєте ви? Так ось він відповідь, у нас під очима", - пояснює журналіст.

Хіти тижня. Всі плани на літо рухнули. Годі говорити про настрій. Щоб не змарнувати відпустку, не зв'язуйтеся з компанією Busfor, - журналістка

понеділок, 25 червень 2018, 3:00

Судитися в нашій країні з крупною компанією жодних грошей не вистачить, та й гарантій встановлення справедливості – жодних, наголосила постраждала. "Якщо не хочете зіпсувати відпочинок на морі, або зруйнувати собі поїздку в країну Західної Європи, яку ...

Хіти тижня. Вони щось знають? Ірландська букмекерська контора зобразила Путіна геєм (фото)

понеділок, 25 червень 2018, 1:00

Ірландські букмекери проводять цю акцію на знак протесту проти дискримінації прав представників ЛГБТ-спільноти у Росії. Ірландська букмекерська контора Paddy Power на знак протесту проти дискримінації прав ЛГБТ зобразила Володимира Путіна геєм. Зображе...