Потрібний закон про позбавлення громадянства: "Любий друг" Ющенка знов "витер ноги" об Україну

Євген Червоненко вже не вперше привертає до себе увагу відверто антиукраїнськими висловлюваннями.
Євген Червоненко. Фото: УНІАН.

Колишній міністр транспорту і зв'язку України Євген Червоненко заявив, що наша країна нібито давно "пробила" дно за всіма скандалами і ганьбою. Таке висловлювання прозвучало в прямому ефірі, передають Патріоти України.

"Наша країна давно пробила дно і перейшла межу міжнародної пристойності з усіх скандалів, ганьби, після яких у будь-якій країні буб би не тільки моральний осуд, що спричинив відставку, але і кримінальне переслідування", - заявив він.

У мережі ця заява викликала обурення. "Він сам розуміє, що говорить? Якийсь набір гасел", - пишуть користувачі в коментарях до відповідного відео на YouTube.

Джерело: 112 Україна

З архіву ПУ. Народні прикмети: Чому четвертого жовтня треба поважати котів і обов'язково сумлінно працювати

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:55

У цей день виконували обряди, які дозволяли сподіватися на родючий майбутній рік. У церкві 4 жовтня вшановується пам'ять Кіндрата - одного з 70 апостолів, який проповідував Слово Боже в I столітті на території Афін і носив сан єпископа, повідомляють Па...

Інтерновані до Туреччини командири 'Азову' зустрілися із сім'ями. Радіємо разом (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:30

Військові і їхні рідні не стримували емоцій, адже вперше за довгі місяці змогли обійнятися. У понеділок, 3 жовтня, командири Азова, які після російського полону, за умовами обміну, перебувають у Туреччині, змогли вперше побачитися з рідними. Нагадаємо,...