Жителів одного з сіл Сакського району викликали на бесіду в сільраду через те, що вони схвалювали відключення електрики у Криму, повідомляють Патріоти України.
Молоді люди стверджують, що односельці написали на них скаргу, в якій йшлося про те, що вони нібито підтримують припинення поставок електроенергії до Криму з України. "Ми були в шоці, коли дізналися, що на нас написали наклеп. Це повернення в СРСР!" - ділиться враженнями один з них. У той же час деякі кримчани пишуть скарги на сусідів, в яких є світло
В Україні все ще триває термін сплати податків на квартири та будинки (за умови, якщо площа перевищує "норму"). При тому Державна податкова служба продовжує через суди отримувати з боржників податки, які вони не сплатили ще з минулих років, передають П...
Археологи знайшли давно втрачений вівтар біля Храму Гробу Господнього в Єрусалимі. Сенсаційне відкриття було зроблено випадково, коли будівельники перевернули гігантську кам'яну плиту, яка лежала біля стіни святині, де воскрес Ісус, передають Патріоти ...