Поліцейські не принижували затриманих у наметовому містечку біля Верховної Ради активістів, ставлячи їх на коліна, написав спікер Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко у Facebook, передають Патріоти України.
"Нетривале перебування затриманого на колінах перед посадкою до транспорту – це ніяке не приниження, а загальновживана поліцейськими різних країн тактика забезпечення особистої безпеки співробітника шляхом приведення затриманого у підконтрольне становище, яке виключає можливість раптового нападу на нього. Саме тому, щоб не тримати на холодній погоді затриманих лежачи на снігу обличчям вниз, було обрано такий спосіб контролю. Дивно, що цих базових тактичних правил не знає нардеп Мустафа Найєм, який сам був причетний до набору у патрульну поліцію у декількох містах у 2015–2016 роках", – зазначив він.
Шевченко додав, що затриманим, які сиділи навпочіпки або стояли на колінах, дозволяли спілкуватися і курити. За словами спікера, їх не били. Він заявив, що "ступінь жорсткості дій поліції не був надмірним", враховуючи досвід постійних сутичок мітингувальників, їхню "налаштованість на агресію", наявну оперативну інформацію про можливе зберігання зброї, яка підтвердилася під час обшуків, і трагічний досвід 31 серпня 2015 року, коли під Верховною Радою граната забрала життя чотирьох нацгвардійців.
Якщо вашій мамі або татові не вистачає страхового стажу для пенсії у 60 років - є спосіб допомогти. І так, докупити пенсійний стаж за батьків реально, - пояснили у Пенсійному фонді, передають Патріоти України. У 2025 році для виходу на пенсію в 60 рокі...
В Ірландії шістьох членів екіпажу корабля MV Matthew та ще двох співучасників засудили на загальний термін ув'язнення 129 років: серед них також троє українців. Їх суд визнав винними у справі про найбільше вилучення кокаїну в історії Ірландії. Зловмисн...