В Одесі на Куликовому полі сталася бійка між представниками "Правого сектора" і сепаратистами. Про це в понеділок, 2 травня, повідомляє Думская, інформують Патріоти України.
Як пише видання, ближче до вечора на Куликове поле прийшли представники "Правого сектора", включно з керівником обласного осередку Сергієм Стерненком. Присутність опонентів тут же викликала обурення в рядах присутніх "куликовців".
Через 15 хвилин сталася невелика бійка. Поліція розтягла бійку в різні сторони і вивела представників "Правого сектора" з території.
Пізніше представники "ПС" пояснили, що вони прийшли сюди, щоб поговорити з правоохоронцями. "Їм не сподобалося, що на Куликовому полі були присутні проросійські символи - це і триколор, і георгіївські стрічки. Вони хотіли з'ясувати, що сталося", - розповіла кореспондент каналу 112 Україна.
Пізніше стало відомо, що також відбулася словесна перепалка між "представниками двох таборів". "Одному з куликовців не сподобалося, що прийшов чоловік в шапці з українськими символами і нашивкою "ПС". Ситуація досі напружена. Підігріває ситуацію те, що вже чотири години не можуть зайти на Куликове поле, щоб покласти квіти до будинку Профспілок, де відбулися найкривавіші зіткнення", - додала кореспондент.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...