"Про диверсію говорити не можу": Директор дитячого табору на Донеччині пояснив причини масового отруєння дітей

На сьогоднішній день в медустановах Донецької області перебуває на лікуванні 61 дитина.

Табір "Орлятко", де сталася НП. Фото:Обозреватель

Причиною масового отруєння дітей в таборі на Донеччині могла стати неякісна вода. Про це розповів директор оздоровчого комплексу "Яструбок" Олег Шевченко, зазначають Патріоти України.

За його словами, НП, в результаті якої була госпіталізована 91 людина, відбулася в таборі "Орлятко", який "Яструбок" в нинішньому році вперше взяв в оренду.

"З Держпродпотребслужби ми отримали результати аналізів. Відповідно до даних, продукти харчування, а також аналізи, які були взяті у наших співробітників - в порядку. Бактерії виявлено у воді", - розповів він.

За словами Шевченка, табір "Орлятко" підключений до централізованого водопостачання. Ймовірно, вважає директор, стався порив, внаслідок чого бактерії потрапили у водогін.

Керівник табору зазначив, що до цього ніяких проблем з водою не виникало. До того ж якість води раз в тиждень перевіряється профільними службами. Також вода перевірялася перед відкриттям табору на початку червня.

Шевченко зазначив, що незадовго до НП в таборі протягом 21 дня відпочивала перша група дітей і жодних скарг на погіршення здоров'я ні від кого не надходило.

Відзначимо, що недалеко від табору "Орлятко" знаходиться турбаза "Сосонки", яка як і табір підключена до централізованої системи водопостачання, однак на турбазі ніхто не постраждав. "Чому так, я не знаю. Але про те, що хтось влаштував нам диверсію, я говорити не можу", - підкреслив Олег Шевченко.

На сьогоднішній день в медустановах Донецької області перебуває на лікуванні 61 дитина. Кримінальне провадження відкрито за ст. 325 ч. 1 Кримінального кодексу України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням). Санкція передбачає до трьох років обмеження волі.

Джерело: Обозреватель

Продавець машин розповів, яких авто потрібно уникати, тому що це повний "провал"

понеділок, 2 жовтень 2023, 11:28

Автодилер Джеймс з Chops Garage, який робить покупки на британських автомобільних аукціонах Coхpart і Private Sales, показав, на які авто не варто витрачати гроші і час. Він показав вживану Toyota Yaris T Sport синього кольору з великим пробігом, перед...

У самотності є термін: Учені розповіли, як надовго ми можемо залишити собаку наодинці

понеділок, 2 жовтень 2023, 10:57

Як би ми не любили своїх вихованців, час від часу нам доводиться залишати їх самих. При цьому дослідники виявили, що на час, який тварина може провести на самоті, впливають два основні чинники - вік і порода, пише Daily Mail, передають Патріоти Україн...