"Прострелимо руки-ноги, відріжемо голову": Звільнений з полону терористів боєць ЗСУ розповів про жахи тортур

За словами чоловіка, він став заїкатися після того, як його допитували із застосуванням струму.

Ігор Яковенко. Фото:DonPress

Звільнений з полону бойовиків "ЛДНР" Ігор Яковенко розповів, як з нього вибивали зізнання в коригуванні вогню погрозами і жорстокими розправами. Про це пише DonPress, передають Патріоти України.

Він зазначив, що бойовики били його струмом під час допитів, погрожували відрізати голову і вивезти на мінне поле: "Тортури ... Били струмом, психологічний пресинг був. Аж до того, що "я тобі прострелю і ноги, і руки, і вивеземо на мінне поле, виживеш - не виживеш".

Так, Яковенко додав: "Мене поставили перед фактом: або ти зараз щось розповідаєш нам, або ми зараз будемо відрізати голову. Я сів і думаю: тут або пан, або пропав, в голові вже була повна каша. Згодом знову прийшов цей чоловік, каже: "Є що сказати?" Я кажу: "Ні".

Він тоді каже: "Тримайте цього хлопця, зараз буде багато крові". Було багато істерики з його боку. Він каже: "Давай, дружок, прощайся з життям", став кричати. Я кажу: "Все-все, будемо щось придумувати". Я взяв все на себе виходить".

За словами чоловіка, він став заїкатися після того, як його допитували із застосуванням струму.

Хіти тижня. Відповів за "базар": З Москви повідомили, за що побили Григорія Лепса

понеділок, 28 травень 2018, 10:30

Прес-секретар Лепса Наталія Мостакова назвала інформацію про його госпіталізацію правдою і відмовилася від подальших коментарів. Співака Лепса побили, за словами джерела, «за те, що не хоче відповідати за базар». Так охарактеризувало ситуацію з травмам...

"Смотришь на происходящее и думаешь, может, пора на*** валить отсюда? Качество жизни ниже плинтуса", - Кримський бандерівець про прозріння "вати" (фото)

понеділок, 28 травень 2018, 8:59

Мешканці окупованого Криму розчаровані життям "у гавані". "Севастополь продолжает бурлить. Предателям разонравился "русский мир" и они решили, что надо валить", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. ...