"Прострелимо руки-ноги, відріжемо голову": Звільнений з полону терористів боєць ЗСУ розповів про жахи тортур

За словами чоловіка, він став заїкатися після того, як його допитували із застосуванням струму.

Ігор Яковенко. Фото:DonPress

Звільнений з полону бойовиків "ЛДНР" Ігор Яковенко розповів, як з нього вибивали зізнання в коригуванні вогню погрозами і жорстокими розправами. Про це пише DonPress, передають Патріоти України.

Він зазначив, що бойовики били його струмом під час допитів, погрожували відрізати голову і вивезти на мінне поле: "Тортури ... Били струмом, психологічний пресинг був. Аж до того, що "я тобі прострелю і ноги, і руки, і вивеземо на мінне поле, виживеш - не виживеш".

Так, Яковенко додав: "Мене поставили перед фактом: або ти зараз щось розповідаєш нам, або ми зараз будемо відрізати голову. Я сів і думаю: тут або пан, або пропав, в голові вже була повна каша. Згодом знову прийшов цей чоловік, каже: "Є що сказати?" Я кажу: "Ні".

Він тоді каже: "Тримайте цього хлопця, зараз буде багато крові". Було багато істерики з його боку. Він каже: "Давай, дружок, прощайся з життям", став кричати. Я кажу: "Все-все, будемо щось придумувати". Я взяв все на себе виходить".

За словами чоловіка, він став заїкатися після того, як його допитували із застосуванням струму.

Хіти тижня. "Ни радости, ни злорадства уже. Просто нас**ть": Бабченко про реакцію українців і не тільки на катастрофу АН-148 під Москвою

вівторок, 20 лютий 2018, 12:00

Журналіст звернувся до жителів РФ із закликом визнати свої помилки. Бабченко закликав росіян не дивуватися відсутності жалю або співчуття з боку українців, але зазначив, що і смертей в РФ тепер вже ніхто не радіє. "Ніхто вже ніяким смертям не радіє. Ос...

Хіти тижня. "П*зжений будеш зараз!": На Івано-Франківщині польський турист зняв з міні-готелю "бандерівський прапор". Що з цього вийшло (відео)

вівторок, 20 лютий 2018, 11:30

"Поляки піднімають нам червоно-чорний прапор!". То має стати класичною фразою... Гість з сусідньої держави, що завітав у туристичне містечко Івано-Франківщини, зробив велику помилку, про що незабаром і пожалкував. У садибі, де зупинився, побачив "кляти...