"Прострелимо руки-ноги, відріжемо голову": Звільнений з полону терористів боєць ЗСУ розповів про жахи тортур

За словами чоловіка, він став заїкатися після того, як його допитували із застосуванням струму.

Ігор Яковенко. Фото:DonPress

Звільнений з полону бойовиків "ЛДНР" Ігор Яковенко розповів, як з нього вибивали зізнання в коригуванні вогню погрозами і жорстокими розправами. Про це пише DonPress, передають Патріоти України.

Він зазначив, що бойовики били його струмом під час допитів, погрожували відрізати голову і вивезти на мінне поле: "Тортури ... Били струмом, психологічний пресинг був. Аж до того, що "я тобі прострелю і ноги, і руки, і вивеземо на мінне поле, виживеш - не виживеш".

Так, Яковенко додав: "Мене поставили перед фактом: або ти зараз щось розповідаєш нам, або ми зараз будемо відрізати голову. Я сів і думаю: тут або пан, або пропав, в голові вже була повна каша. Згодом знову прийшов цей чоловік, каже: "Є що сказати?" Я кажу: "Ні".

Він тоді каже: "Тримайте цього хлопця, зараз буде багато крові". Було багато істерики з його боку. Він каже: "Давай, дружок, прощайся з життям", став кричати. Я кажу: "Все-все, будемо щось придумувати". Я взяв все на себе виходить".

За словами чоловіка, він став заїкатися після того, як його допитували із застосуванням струму.

"Каждый едет на свой страх и риск": Керченський міст стає небезпечною пасткою для водіїв (відео)

п’ятниця, 16 листопад 2018, 22:44

Через найменше обмерзання на мосту вже почалися аварії і затори, хоча ще навіть не настала зима. Зазначається, що через найменше обмерзання на мосту вже почалися аварії і затори, хоча ще навіть не настала зима. "Возвращаемся в Краснодар, находимся на К...

Митрополит Черкаський УПЦ МП заявив про ліквідацію цієї релігійної організації до 2023 року

п’ятниця, 16 листопад 2018, 22:21

Митрополит Черкаський та Канівський Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) Софроній (Дмитрук) уже давно не приховує, що є прихильником створення автокефальної церкви в Україні. Митрополит Черкаський та Канівський Української ...