Пригоди бонвівана тривають: Переслідуваний мордовськими податківцями Жерар Депардьє отримав чергову "циганську" прописку у Новосибірську

Представник актора стверджує, що француз на своїй новій сибірській батьківщині започаткує харчовий бізнес і зніме кіно про нових земляків.

Французький актор Жерар Депардьє отримав прописку в Новосибірську, повідомляють Патріоти України з посиланням на РБК. Про це виданню повідомила представник актора, його бізнес-партнер Юлія Мосман.

Раніше Депардьє був зареєстрований в Саранську. За словами Мосман, актор вирішив поміняти прописку через більш вигідне географічне розташування Новосибірська.

Мосман також заявила, що актор збирається запускати в Новосибірську бізнес, пов'язаний з виробництвом і постачанням продуктів харчування, а також зняти про місто документальний фільм.

Жерар Депардьє отримав російський паспорт в 2013 році. Незабаром після цього він був зареєстрований в Саранську і отримав квартиру в Грозному.

Влітку 2018 року стало відомо, що Депардьє потрапив в базу боржників по податках в Мордовії. Виконавче провадження щодо актора закрили через те, що пристави не знайшли у нього майна, на яке можна накласти арешт. Прес-служба Депардьє назвала включення актора в списки боржників «PR-акцією з метою створити громадський резонанс».

Сам Жерар Депардьє заявив, що в Росії більше ні ногою, а прописка в Новосибірську це просто авантюра невідомих йому людей.

"Не хочемо, щоб вони насолоджувалися створеними нами цінностями": Російських туристів перестануть пускати в найпопулярніше місце в Литві

субота, 13 серпень 2022, 19:14

В Литві власники Пакруойського маєтку, яке є найбільшим з подібних збережених споруд в країнах Балтії, з 12 серпня закрили вхід для російських туристів. Про це повідомляє портал Delfi, передають Патріоти України. У маєток щорічно приїжджають сотні тися...

У Львові померла остання зв'язкова командувача УПА Романа Шухевича

субота, 13 серпень 2022, 16:28

У Львові 12 серпня померла зв'язкова командира УПА Романа Шухевича Дарія Гусяк, інформують Патріоти України. За свою націоналістичну діяльність жінка провела 25 років в ув'язненні. Остання зв'язкова Шухевича відійшла у вічність о 14:20. Їй було 98 рокі...