Прийняв отруту у кабінеті директора: У російську школу учень приніс сокиру, ножі, бензин

У поліції вважають, що школяр хотів налякати однокласників через можливий конфлікт.

Учень приніс в школу сокиру та бензин. Ілюстрація: BaltNews.ee.

Учень восьмого класу у сільській школі у Волгоградській області Росії прийшов на заняття з сокирою, ножами і каністрою бензину. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "РИА Новости".

Восьмикласник приніс холодну зброю в школу в хуторі Червоний 13 листопада. В обласній адміністрації повідомили, що вчитель вилучив небезпечні предмети. Районні чиновники заявили, що, за словами учнів, школяр не хотів нікому нашкодити.

Джерело агентства повідомило, що восьмикласник виклав предмети на парту, після чого вчителі відвели його в кабінет директора. Там школяр в присутності дорослих щось з'їв, імовірно, щурячу отруту. Його госпіталізували. У поліції вважають, що школяр хотів налякати однокласників через можливий конфлікт, сказало джерело. Слідчий комітет і МВС проводять перевірки.

Хіти тижня. Побороти COVID-19: Фахівці покладають надії на два медикаменти

субота, 4 квітень 2020, 11:00

Світ перебуває в активному пошуку препаратів для лікування хвороби, яку викликає новий коронавірус. Деякі з уже наявних тестують, але чи все з ними так просто? Що може допомогти у лікуванні хвороби COVID-19, яку викликає коронавірус? Зараз у світі пере...

Нові хворі та смерті: МОЗ оновив статистику пандемію коронавірусу в Україні

субота, 4 квітень 2020, 10:56

За станом на 10:00 4 квітня, в Україні зафіксовано 1096 випадків інфікування коронавирусом, повідомляють Патріоти України з посиланням на дані Центру громадського здоров'я України. Так, випадки інфікування підтверджені у 1096 осіб, з них 78 дітей. Найб...