Прийняв отруту у кабінеті директора: У російську школу учень приніс сокиру, ножі, бензин

У поліції вважають, що школяр хотів налякати однокласників через можливий конфлікт.

Учень приніс в школу сокиру та бензин. Ілюстрація: BaltNews.ee.

Учень восьмого класу у сільській школі у Волгоградській області Росії прийшов на заняття з сокирою, ножами і каністрою бензину. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "РИА Новости".

Восьмикласник приніс холодну зброю в школу в хуторі Червоний 13 листопада. В обласній адміністрації повідомили, що вчитель вилучив небезпечні предмети. Районні чиновники заявили, що, за словами учнів, школяр не хотів нікому нашкодити.

Джерело агентства повідомило, що восьмикласник виклав предмети на парту, після чого вчителі відвели його в кабінет директора. Там школяр в присутності дорослих щось з'їв, імовірно, щурячу отруту. Його госпіталізували. У поліції вважають, що школяр хотів налякати однокласників через можливий конфлікт, сказало джерело. Слідчий комітет і МВС проводять перевірки.

ТОП-5 простих продуктів із вітаміном C, які не будуть зайвими в карантин

понеділок, 19 жовтень 2020, 17:56

Під час пандемії коронавірусу ми всі намагаємося знайти способи, які допоможуть зміцнити імунітет, як, наприклад, вживання продуктів, що містять вітамін D, передають Патріоти України. Загальновизнаним є той факт, що величезне значення для людини має та...

В Україну повертається потужне потепління: Синоптик розповіла, коли відступить холод

понеділок, 19 жовтень 2020, 17:39

У Україну повертається потужне потепління, якого слід чекати в другій половині тижня. Синоптики обіцяють температуру до +20 градусів на півдні, але й інші регіони встигнуть погрітися в променях чергового "бабиного літа". Такі температури кінця жовтня в...