Принесли шини та плакати: У Києві заблокували ТРЦ Ocean Plaza

Активісти пікетують Ocean Plaza з вимогою "зупинити російський бізнес на території України".

ТРЦ Ocean Plaza у Києві. Фото: соцмережі.

Сьогодні, 27 листопада, кілька десятків людей заблокували ТРЦ Ocean Plaza в Києві. Про це повідомляють очевидці в соцмережах, передають Патріоти України.

Під стінами ТРЦ зібралися прихильники ВГО Сокіл. Активісти пікетують Ocean Plaza з вимогою "зупинити російський бізнес на території України". Ocean Plaza - один з найбільших торгово-розважальних центрів Києва з торговою площею близько 70 000 кв м. Він належить російській групі ТПС Нерухомість, яка управляє п'ятьма торговими центрами в Росії: двома в Москві, а також по одному в Сочі, Краснодарі і Новосибірську.
Ocean Plaza виставлена на продаж. ТРЦ вже довгий час намагаються продати, але поки безрезультатно. Вчора ввечері невідомий кинув в ТРЦ Ocean Plaza димову шашку.
Джерело: LIGA.net

В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

субота, 4 лютий 2023, 17:26

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 берез...

РФ почала велику атаку - кинуть 170 тис., Пригожина накрили вогнем ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до лав ЧВК Вагнера. Більше того, за інформацією експерта, Стрєлков-Гіркін планує створити свою приватн...