Принесли шини: В Одесі мітингують проти нового прокурора (фото)

Біля будівлі прокуратури Одеської області встановлено намет з символікою полку "Азов".

Шини біля входу в Одеську прокуратуру. Фото:http://news.liga.net/

В Одесі біля будівлі обласної прокуратури зібралися противники призначення нового прокурора Миколи Стоянова замість звільненого грузинського реформатора Давида Сакварелідзе. Як повідомила волонтер Nata Pranzhu на своїй сторінці в Facebook, акція протесту безстрокова, вона стартувала вчора о 21:00, зазначають Патріоти України.

SOS!!!!Все под областную прокуратуру !!! И так начинаем , вернее начали сегодня в 21:00. Акция бессрочна. Всех жд...
Опубліковано Nata Pranzhu 30 березень 2016 р.

Біля будівлі прокуратури Одеської області встановлено намет з символікою полку "Азов", а біля центрального входу розкладені шини.

Як відомо, 30 березня Миколу Стоянова поновили на посаді прокурора Одеської області. Микола Стоянов з 2005 по 2011 роки був прокурором Миколаївської області, з 2011 по 2013 - заступник прокурора Київської області. Фігурант списку осіб, які підлягають люстрації.

Відомого батюшку-співуна з "1+1", котрий поносив героїв Небесної сотні, зсадили з потягу, котрий прямував за кордон

субота, 25 травень 2024, 7:15

Переможця проєкту «Голос країни-7» священника Московської церкви Олександра Клименка не випустили за кордон через відсутність його даних в системі «Оберіг». Сам батюшка у себе в Facebook переконує, що виконав всі необхідні процедури для оформленні дозв...

Виплати скасують: Чому переселенцям можуть відмовити у допомозі в Україні

субота, 25 травень 2024, 6:56

У виплатах допомоги внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) можуть відмовити у разі, якщо громаду виключено зі списку бойових дій або тимчасово окупованих територій, або якщо переселенці відсутні за місцем обліку або виїхали за кордон на постійне проживанн...