Скандал у Юлії Володимирівни: Ветерани АТО прийшли в офіс Тимошенко за вибаченнями

Олексій Лисенко, який мимоволі став інструментом пропаганди в руках «Батьківщини» зажадав вибачень особисто від Тимошенко, але до сих пір Юлія Володимирівна не промовила ані слова, надавши це право своїм штабістам.

У Тимошенко нова проблема? Ілюстрація: соцмережі.

Екс-бійці «Азова» прийшли в приймальню лідера «ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко вимагати пояснень причин незаконного використання фотографії бійця Лисенка у своїй регіональній газеті «Центральна Україна». Про це інформують Патріоти України з посиланням на українського політичного аналітика Павла Нусса та його допис у соцмережі "Фейсбук".

За його словами, як і слід було очікувати, Юлія Тимошенко послала на переговори офісних клерків, які фактично послали бійців для вимоги пояснень в ту саму регіональну організацію партії. Така поведінка Тимошенко і її партійців цілком прогнозована, тому як кандидат на пост Верховного Головнокомандувача ЗСУ Тимошенко ніколи не проявляла ні особливої уваги, ні поваги до армії України.
Павло Нусс пише, що є всі підозри, що екс-бійці, в разі продовження такого зневажливого звернення до них клерків Тимошенко не залишать без «фізичної уваги» самих клерків і деяких депутатів від її партії. Нагадаємо, що вчора штаб Тимошенко потрапив у новий скандал, пов'язаний з маніпуляцією.
В одній з агітаційних газет, тираж якої становить 1 млн примірників була розміщена стаття на підтримку Тимошенко і з критикою державної політики чинного президента Порошенка. На титульній сторінці до цієї статті було прикріплено фото вищезгаданого бійця «Азова», з яким попередньо ніхто з команди Тимошенко не погоджував можливість використання його фотознімку. Олексій Лисенко, який мимоволі став інструментом пропаганди в руках «Батьківщини» зажадав вибачень особисто від Тимошенко, але до сих пір Юлія Володимирівна не промовила ані слова, надавши це право своїм штабістам.

Щось з неба впало: У Брянській області рф гарно палають резервуари з нафтопродуктами

середа, 30 листопад 2022, 9:31

Губернатора Брянської області рф Олександр Богомаз заявив про те, що 30 листопада спалахнула масштабна пожежа. Влада повідомляє про спалах резервуарів з нафтопродуктами. Тим часом російські пропагандистські ЗМІ повідомляють, що пожежа сталася через "вл...

Дивовижне видовище: Hubble сфотографував «зоряний міст» між галактиками

середа, 30 листопад 2022, 9:05

Космічний телескоп Hubble сфотографував дві спіральні галактики, що з’єднані «зоряним мостом». Про це повідомляє Space. Галактики на передньому плані фотографії розміщені у триплеті Arp 248 – також відомому як «Трійнята Вайлда» або «Триплет Вайлда». ....