Пухне з голоду: Мережу підірвало фото учасника економічного форуму в Росії

Якщо він ще трішки набере ваги, то вибухне, жартують користувачі соціальних мереж.

Фото: Твіттер

Користувачів соціальних мереж розсмішила фотографія з Петербурзького економічного форуму. Фото було опубліковано в Twitter Вуса Пєскова, повідомляють Патріоти України.

"Новини форуму. Економічне зростання - очевидне!" - йдеться в повідомленні. На фото зображений російський підприємець Ігор Чайка, який брав участь в даному заході в 2016 і 2017 роках.

Користувачі мережі звернули увагу на зміни, які відбулися на обличчі бізнесмена за рік.

"Років через п'ять він просто вибухне і влаштує теракт на форумі", "Пухне на роботі з голоду, все чайок та чайок без цукру і заварочки", - пишуть люди в коментарях.

Нагадаємо, що Ігор Чайка є сином скандально відомого генерального прокурора Росії Юрія Чайки, якого громадські активісти звинувачували в корупції.

Люди повідомляють про кілька вибухів: У Лукашенка горить Мінський автомобільний завод (відео)

понеділок, 27 березень 2023, 21:31

Сьогодні, 27 березня, у Білорусі загорівся Мінський автомобільний завод. Над територією підприємства здійнявся чорний дим. Про це повідомляють місцеві Telegram-канал. Як зазначається у повідомленні, приблизно о 19:15 в районі заводу нібито пролунали кі...

Захищав рідну землю: На Бахмутському напрямку загинув журналіст родом із Донеччини

понеділок, 27 березень 2023, 21:29

На Бахмутському напрямку 25 березня загинув журналіст видання "Вчасно" та захисник із Донеччини Олександр Цахнів. Загиблому воїну було 38 років. Про це повідомляє інформагенство "Вчасно", передають Патріоти України. Олександр Цахнів мав досвід роботи у...