Радянський політв'язень розповів, чому у Кремлі вирішили вбити поета Василя Стуса

Талановитий українець мав усі шанси отримати Нобелівську премію, що було невигідно Москві.
Василь Стус. Архівне фото.

Поет Василь Стус мав усі шанси отримати Нобелівську премію. Тому Москва його вбила. Про це розповів історик, радянський політв'язень 82-річний Валентин Морозв інтерв'ю, передають Патріоти України.

"Москві то було невигідно: українець - нобелівський лауреат. Його з тріумфом випустили б на Захід. Був би ще один антимосковський удар. Тому зробили так, що невідомо від чого вмер. Його вбив його талант", - вважає Валентин Мороз.

Каже, бачився із поетом, хоч і не часто. "Василя зустрів, коли 1969 року вперше вийшов із тюрми, їхав через Київ. Ми були в добрих стосунках. Протягом наступних дев'яти місяців, що пробув на волі, ще зустрічалися. Коли я вже був у Торонті, Стуса вдруге ув'язнили у травні 1980-го. А тоді - вбили".

Валентин Якович був знайомий і з іншими представниками українського опору. Левка Лук'яненка називає одним із тих, хто його створив. "У таборі почув від нього фразу: "Якби я був навіть єдиний українець на світі, я би все одно боровся за Україну". Я подумав: "Ого! Це - людина". І він такий був насправді", - каже Валентин Мороз.

Причина була шокуючою: У Польщі жінка померла наступного дня після успішних пологів

середа, 22 березень 2023, 23:29

У Польщі в місті Ґлоґув у Нижньосілезькому воєводстві 38-річна жінка, яка перебувала в місцевій лікарні, померла наступного дня після успішних пологів. Причиною трагедії могло стати те, що породілля вживала наркотики. Про це пише польське видання wpros...

Деякі запити були дуже дивними: Жінка розбагатіла завдяки OnlyFans, виконуючи "несексуальні" прохання (фото)

середа, 22 березень 2023, 22:15

Творчиня контенту для OnlyFans розповіла, як заробила свої статки, знімаючи фото й відео у відповідь на дивні, "несексуальні" запити. Про це повідомляє LadBible, передають Патріоти України. 30-річна помічниця адміністратора під ніком Bambi Love на Only...