"Расшатать скрепы и оковы": Мережа в захваті від нової пісні Бориса Гребенщикова (відео)

Лідер гурту "Акваріум" представив нову пісню "Время на***ниться".

Борис Гребенщиков. Фото: Woman.ua.Російський музикант, лідер групи "Акваріум" Борис Гребенщиков презентував нову пісню "Час на***ниться". Ролик, в якому виконавець представив своє нове творіння, опублікований на YouTube-каналі Гребенщикова, повідомляють Патріоти України.

Наводимо текст пісні:

"Дозвольте мені перервати ваші вічні суперечки,

Дозвольте розхитати скрепи і кайдани.

Час нещадний, він як вовчиця -

Ось ми сидимо тут, а він мчить...

Ох би, жити моїй душі на горі з Богами,

А нею грають у футбол чобітьми,

Лізуть, як хочуть, куди ж вона дінеться,

А душа як шахід - візьме і на***ниться.

Як ми тут живемо - велика таємниця.

Всі кричать: "віра", а виходить "майна".

Бився лобом у бетон, думав, все зміниться,

Бог з ним... час на***ниться.

Час вмирати і час народжуватися,

Час обіймати і час ухилятися,

Час бити чолом і час комизитися

І ось він час на***ниться".

Відзначимо, що пісню із захопленням сприйняли в мережі.

"Офігенно просто. Це зер гут! Реально дуже круто", - написали користувачі в коментарях до запису російського журналіста і телеведучого Михайла Козирєва, який опублікував пісню Гребенщикова на своїй сторінці в Facebook.

Українці можуть назавжди втратити землю: Ось хто ризикує залишитися без ділянки

субота, 27 червень 2026, 13:12

Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...

Пенсіонери можуть отримувати більше грошей: Осьхто має право на додаткові виплати

субота, 27 червень 2026, 12:58

У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...