Расиста та гомоненависника у Харкові суд засудив до довічного ув'язнення

Чоловік був визнаний винним у вчиненні замахів на життя і здоров'я та вбивство людей, на підгрунті расової та національної дискримінації до громадян країн Африки та Азії, а також на підґрунті гомонегативізму.

Ілюстрація:huffingtonpost.com

Колегія суддів Дзержинського райсуду Харкова оголосила вирок про довічне ув'язнення Віталію Кадничанському, за обвинуваченням у вбивствах та замахах на вбивство на підґрунті расової дискримінації та гомонегативізму. Про це повідомляє прес-служба суду, передають Патріоти України.

Зазначається, що Кадничанський визнаний винним у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15 п. п. 1, 4, 13, 14 ч. 2 115, ч. 1 ст. 263КК України - замах на життя та здоров'я та вбивство людей, на підгрунті расової та національної дискримінації до громадян країн Африки та Азії, а також на підґрунті гомонегативізму.

Повідомляється, що серед потерпілих є, як громадяни України, так і іноземці. Також серед злочинів, в яких він звинувачувався – незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Він засуджений до покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Раніше повідомлялося, що у 2015 році депутати від "Радикальної партії Олега Ляшка" склали список із 49 так званих "політв'язнів", фігурантів гучних кримінальних справ, яких пропонували амністувати.

Серед них був Віталій Кадничанський, якого вони називали "активним діячем українського антисистемного руху".

Він був затриманий ще у 2012 році, звинувачувався в замахах на вбивство на расовому підґрунті. Писали, що його жертвами стали шестеро громадян, у тому числі три іноземці.

Відразу після затримання Кадничанський визнав свою провину і взяв участь у реконструкції епізодів злочину, але потім відмовився від своїх слів.

Скрепні традиції: ​У Міністерстві охорони здоров'я РФ вважають, що росіянам досить бути тверезими лише два дні на тиждень

субота, 21 вересень 2019, 12:29

За даними того ж Міністерства охорони здоров'я РФ, 70% смертності чоловіків працездатного віку на Росії пов'язано з алкоголем. Порція алкоголю, вживання якої тягне незначний ризик для здоров'я, становить в день близько 0,2 літра вина для жінок і близ...

З архіву ПУ. Християни східного обряду відзначають Різдво Пресвятої Богородиці (Друга Пречиста): Історія, обряди, народні традиції

субота, 21 вересень 2019, 12:00

На 21 вересня (8 - за старим стилем) припадає одне з 12 найбільших церковних свят. Відповідно до церковної традиції ще з часів Київської Русі Пресвята Марія вважається ангелом-хранителем нашої землі, заступницею перед Богом і людьми. Дуже давно у Святі...