Рекордна кількість є, тепер справа за якістю: У 2016 році в прокат вийшло 30 українських фільмів

Серед прем'єр і двох фільмів, які очікуються в грудні, було чотири альманахи короткого кіно, вісім документальних фільмів, дві анімаційні стрічки і 16 ігрових.

Кількість українських фільмів. Фото: cutinsight.com

У кінематографі встановлений рекорд за кількістю фільмів, що вийшли в прокат, українського виробництва. У 2016 році на широкі екрани потрапило 30 фільмів, що на шість картин більше, ніж в минулому році, повідомляє Cutinsight. Новину передають Патріоти України.

Серед прем'єр і двох фільмів, які очікуються в грудні, було чотири альманахи короткого кіно, вісім документальних фільмів, дві анімаційні стрічки і 16 ігрових. Примітно, що один з українських режисерів випустив одразу два фільми з розривом трохи більше місяця - Олександр Шапіро представив картини #futureinthepast і "Вісім".

В тридцятку також увійшли фільми з четвертої "Української нової хвилі", "Російський дятел" Чед Граці, "Каптум" Анатолія Матешко, збірник українських короткометражок "Любов. LIVE", "Бранці" Володимира Тихого, "Політ золотої мушки" Кравчишина, "8 кращих побачень "Марюса Вайсберга," Ніч святого Валентина "Володимира Лерта, "Справжня Русь" Якубова, "Крим, як це було" Кляцкіна, "Жучок" Алли Пасіковойа і Анатолія Ржанова, #SELFIEPARTY Левицького, "Я з тобою" Туранського,"Українські шерифи "Бондарчука, альманах документальних фільмів "Український експеримент", мініальманах "Світ за очі", "Жива ватра" Костюка, "Осінні спогади" Алі Фахр Мусаві, "Микита Кожум'яка" Манука Депояна, "Чунгул" братів Алешечкіних, "Гніздо Горлиці" Ткаченко, "Виграти все" Томашпільського, "Жива" Тарас Химича, "Конкурсант. Смертоносне шоу" Олександра Біляка, "Бременські розбійники" Лукьянчикова, "Лобановський назавжди" Антона Азарова, "Моя бабуся Фанні Каплан" Олени Дем'яненко, "Слуга народу 2" Кирющенко.

Хіти тижня. Відрізана голова лежала на узбіччі: Водій вантажівки під Миколаєвом натрапив на моторошну знахідку (фото)

субота, 17 листопад 2018, 4:00

Експерти не змогли відразу визначити стать жертви, припустивши, що це була жінка. Під Миколаєвом на узбіччі траси 8 листопада знайшли відрізану людську голову, передають Патріоти України. Як повідомляє місцеве видання з посиланням на джерело в прокурат...

Хіти тижня. "Ніби самі будуть жити вічно": "Жовтий" російський журнал показав передсмертні фото Караченцова

субота, 17 листопад 2018, 3:00

Цинізм оприлюднених світлин змусив здригнутися навіть бувалих "акул пера". Знімки вмираючого російського актора Миколи Караченцова, зроблені співробітниками онкологічного центру, де він помер, стали "ексклюзивом" російського журналу "Таємниці зірок". М...