Родичі жертв катастрофи А321 подали до суду на Слідком РФ

Олександра Бастрикіна звинувачують у бездіяльності у справі щодо катастрофи російського авіалайнера над Синаєм.

Останки російського авіалайнера А321 в Єгипті. Фото:www.unian.ua

Родичі загиблих в авіакатастрофі А321 в Єгипті подали скаргу до Басманного суду Москви на бездіяльність глави СК РФ Олександра Бастрикіна. Про це повідомив агентству ТАСС адвокат Ігор Трунов, який представляє їхні інтереси, передають Патріоти України.

«Мною як представником 35 родичів загиблих в авіакатастрофі громадян були подані на адресу Бастрикіна два звернення. У першому я просив повідомити мені, чи порушено кримінальну справу.

Якщо так, то який її номер і дані слідчого. Також просив визнати постраждалих потерпілими у справі, ознайомити мене з постановою та іншими процесуальними документами", - сказав Трунов.

У другому зверненні адвокат просив вирішити питання про притягнення до кримінальної відповідальності співробітників страхової компанії "Ингосстрах", яка здійснює страхові виплати у зв'язку з катастрофою А321.

За твердженням Трунова, представники страхувальника нібито обманним шляхом отримували з родичів загиблих пасажирів заяви, що обмежують їх право на звернення до суду з метою отримання компенсації. "На жодне із звернень відповіді отримано не було", - зазначив адвокат.

У своїй скарзі адвокат просить суд визнати бездіяльність глави СК і зобов'язати його відповісти на скарги і заяви потерпілих. Дата розгляду скарги поки не призначена.

Хіти тижня. "Я - росіянин": Відомий французький актор, який підтримав анексію Криму, засвітився на росТБ (відео)

середа, 22 листопад 2017, 13:30

Самі Насері заявив, що він знає російську мову, однак сказав це чомусь французькою. Виконавець головної ролі у фільмі «Таксі» французький актор Самі Насері, який не так давно засвітився в окупованому Росією Криму, був помічений в ефірі російського КВК....

Хіти тижня. "Коли українці прийдуть визволяти міста Донбасу, їх зустрічатимуть із квітами", - журналіст

середа, 22 листопад 2017, 13:00

Росіяни влаштували на Донбасі беззаконня і злидні, тому мало хто навіть із місцевих ватників може відчувати до них "особливу любов". Жителі Донбасу з квітами зустрічатимуть українських визволителів. Про це в авторській програмі головного редактора інте...