Родичі жертв катастрофи А321 подали до суду на Слідком РФ

Олександра Бастрикіна звинувачують у бездіяльності у справі щодо катастрофи російського авіалайнера над Синаєм.

Останки російського авіалайнера А321 в Єгипті. Фото:www.unian.ua

Родичі загиблих в авіакатастрофі А321 в Єгипті подали скаргу до Басманного суду Москви на бездіяльність глави СК РФ Олександра Бастрикіна. Про це повідомив агентству ТАСС адвокат Ігор Трунов, який представляє їхні інтереси, передають Патріоти України.

«Мною як представником 35 родичів загиблих в авіакатастрофі громадян були подані на адресу Бастрикіна два звернення. У першому я просив повідомити мені, чи порушено кримінальну справу.

Якщо так, то який її номер і дані слідчого. Також просив визнати постраждалих потерпілими у справі, ознайомити мене з постановою та іншими процесуальними документами", - сказав Трунов.

У другому зверненні адвокат просив вирішити питання про притягнення до кримінальної відповідальності співробітників страхової компанії "Ингосстрах", яка здійснює страхові виплати у зв'язку з катастрофою А321.

За твердженням Трунова, представники страхувальника нібито обманним шляхом отримували з родичів загиблих пасажирів заяви, що обмежують їх право на звернення до суду з метою отримання компенсації. "На жодне із звернень відповіді отримано не було", - зазначив адвокат.

У своїй скарзі адвокат просить суд визнати бездіяльність глави СК і зобов'язати його відповісти на скарги і заяви потерпілих. Дата розгляду скарги поки не призначена.

Хіти тижня. А як же тепер в Москву? Російський журналіст зробив тату з гербом України в Києві (фото)

вівторок, 20 лютий 2018, 1:00

Московський журналіст Олександр Тверський зробив у Києві татуювання із зображенням герба України - тризуба. Фотографію він опублікував на своїй сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України. "Зробив. Для мене це найперше символ свободи, символ про...

Хіти тижня. Залишилася дружина і двоє малолітніх дітей: У мережі повідомили подробиці про чоловіка, якого вбив контрактник ЗСУ на зупинці в Києві (фото)

понеділок, 19 лютий 2018, 23:57

Жертвою вбивства, яке сталося вдень 10 лютого в Києві на станції метро "Чернігівська", став шеф-кухар одеського ресторану Руслан Юрченко. Про це повідомляє в Facebook "Спортивний клуб Гермес. Клуб рукопашного бою", зазначають Патріоти України. . "Вчор...