Родичі жертв катастрофи А321 подали до суду на Слідком РФ

Олександра Бастрикіна звинувачують у бездіяльності у справі щодо катастрофи російського авіалайнера над Синаєм.

Останки російського авіалайнера А321 в Єгипті. Фото:www.unian.ua

Родичі загиблих в авіакатастрофі А321 в Єгипті подали скаргу до Басманного суду Москви на бездіяльність глави СК РФ Олександра Бастрикіна. Про це повідомив агентству ТАСС адвокат Ігор Трунов, який представляє їхні інтереси, передають Патріоти України.

«Мною як представником 35 родичів загиблих в авіакатастрофі громадян були подані на адресу Бастрикіна два звернення. У першому я просив повідомити мені, чи порушено кримінальну справу.

Якщо так, то який її номер і дані слідчого. Також просив визнати постраждалих потерпілими у справі, ознайомити мене з постановою та іншими процесуальними документами", - сказав Трунов.

У другому зверненні адвокат просив вирішити питання про притягнення до кримінальної відповідальності співробітників страхової компанії "Ингосстрах", яка здійснює страхові виплати у зв'язку з катастрофою А321.

За твердженням Трунова, представники страхувальника нібито обманним шляхом отримували з родичів загиблих пасажирів заяви, що обмежують їх право на звернення до суду з метою отримання компенсації. "На жодне із звернень відповіді отримано не було", - зазначив адвокат.

У своїй скарзі адвокат просить суд визнати бездіяльність глави СК і зобов'язати його відповісти на скарги і заяви потерпілих. Дата розгляду скарги поки не призначена.

Увага, небезпека! Україну "атакують" змії

п’ятниця, 22 червень 2018, 15:57

Кількість постраждалих щодня росте. У Львівській області чотирьох осіб госпіталізували після укусів змій, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу департаменту з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА, постраждалі проживаю...

Увага! МВС підготувало "пастку" для українських водіїв (відео)

п’ятниця, 22 червень 2018, 15:50

Тепер буде набагато складніше довести свою правоту в ДТП. Нові правила оформлення ДТП, які ввело своїм наказом Міністерство внутрішніх справ, надають недобросовісним співробітникам поліції великі можливості для зловживань. Про це розповів у ефірі ObozT...