Російський фермер вбивав своїх рабів-узбеків, коли вони відмовлялися працювати

Двоє рабів, що втекли з ферми кубанського судді, звернулися в ГУВС по Краснодарському краю.

В Росії узбеки працювали на білого чоловіка. Фото: bloknot-krasnodar.ru.

Один з інформаційних порталів Краснодарського краю повідомив про безпрецедентний кримінальний випадок. Жителі Красноармійського району заявили про свавілля на фермі чоловіка місцевої жінки-судді, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Відзначається, що чоловік тримав рабів, вбиваючи непокірних і закопуючи їхні трупи. За непідтвердженими даними, це були громадяни Узбекистану.

- Чоловік судді тримав у рабстві людей, які працювали на його фермі. Тих, хто відмовлявся працювати, він просто вбивав. Більше 10 трупів людей! Два раба вночі втекли з ферми і прийшли в ГУВС по Краснодарському краю, де все розповіли. Однак місцеві силовики намагаються приховати це свавілля. Люди району залякані, - цитує портал «джерело, знайоме з ситуацією».

На думку джерела видання, у справі замішані судді, тому «все спускається на гальмах», а дружина рабовласника могла і не здогадуватися про схильності чоловіка.

Керівник прес-служби ГУ МВС Росії по Краснодарському краю Марія Пирогова повідомила кореспонденту «Блокнота Краснодара», що в відомство інформація такого роду не надходила, отже вона не відповідає дійсності

Новопризначений намісник Києво-Печерського монастиря звернувся до ченців із закликом залишатися у Лаврі і переходити до ПЦУ (відео)

середа, 29 березень 2023, 21:22

Принаймні частина братії вже вирішила перейти до ПЦУ і не залишить стіни Лаври слідом за керівництвом УПЦ МП та попереднім намісником Павлом Лебедєм. Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній визначив архімандрита Авраамія (Лотиша) в...

"Була думка піднятися по зброю": Вагітна снайперка Емеральд розповіла про конфлікт із охоронцем ЖК

середа, 29 березень 2023, 21:14

Вагітна снайперка Євгенія Емеральд розповіла, що охоронець житлового комплексу, де вона мешкає, нахамив їй і не хотів пропускати жінку на автомобілі її чоловіка. Про це снайперка повідомила у своїх Instagram-сторіз, передають Патріоти України. Емеральд...