Російський найманець поскаржився на злих "укропів" у судах "ДНР"

А все через те, що в "судовій системі ДНР" ще з 2014 року лишилось чимало прибічників України.

Судді "ДНР" - таємні симпатики України. Фото: Donbass.ua.Бойовик "ДНР" Іслам Суєтін розповів, що у "судовій системі ДНР" причаїлися симпатики України, які нещадно "паяють" величезні строки бойовикам. Про це Суєтін повідомив на своїй сторінці в соцмережі, передають Патріоти України.

Бойовик зазначив, що його товариш по службі, якому він довіряє, як собі, написав йому з СІЗО у "ДНР", де перебувають близько двох тисяч осіб з числа найманців "республіки", у тому числі й громадяни Росії. Бойовик скаржиться, що найманців хапають без суда і слідства та засуджують на найдовші терміни ув'язнення.

Хіти тижня. В Індії дівчинку з хоботом замість носа визнали втіленням на землі бога благополуччя і мудрості Ганеші (фото, відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 3:00

Шестирічна дівчинка Лакшмі народилася з деформацією. Замість носа у неї на обличчі знаходиться довгастий хобот. Фото. Дівчинку з Індії, яка народилася з хоботом замість носа, визнали втіленням божества на землі. Про це повідомляє британське видання Dai...

Хіти тижня. Дніпрян шокує новий "цар-балкон", який нагадує труну й може поховати не лише дивакуватих хазяїв (фотофакти)

вівторок, 28 вересень 2021, 1:00

У Дніпрі на правому березі з'явився "цар-балкон", який візуально нагадує труну. Важливо, що він може бути небезпечним для місцевих жителів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне. Так, балкон знаходиться в Шевченківському районі міста ...