"Рот закрий свій паршивий!": На Житомирщині розгорівся скандал у школі, в якій під час уроку вчителька образила учня (відео)

Думки користувачів мережі після побаченого розділилися.

Скрін відеоУ Новограді-Волинському Житомирської області розгорівся скандал у школі через вчительку, яка образила учня під час уроку. Відповідне відео опублікував Сергій Сергійович на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"У Новограді-Волинському вчитель проводить урок, це відбувається в "Демократичній школі". І це не перший раз. Як на це дивляться батьки? А директор в цій школі є, чи їй наплювати на це? Задумайтеся, батьки, як ваших дітей виховують!" - написав він.

На кадрах ролика відображено, як вчителька ображає одного з учнів і кидає в нього портфель. А іншому школяреві, який заступився за однокласника, радить "рот закрити свій паршивий". Однак їх думки про ситуацію розділилися.

"Давайте почнемо з того, що ви не розібралися в проблемі і скидаєте відео. Учень бігав по класу без причини. Це раз. По-друге, давайте виховувати своїх дітей, а не скидати все на вчителя. Дівчатка більш-менш виховані, але пацани - це ж взагалі відірви і викинь", - пишуть користувачі.

"Немає причини, по якій почався конфлікт. Справа в тому, що діти зараз жахливо невиховані і це не школа не навчила, а результати виховання, якого не було вдома. Учитель не має рації в тому, що кинула портфель в учня", - вважають в коментарях.

"Звільнити її до чортової матері, раз не вміє справлятися з дітьми без образ", - відзначили в мережі.

Адміністрація школи запевнила, що знає про інцидент і розбирається з ним. "Дана ситуація стала для всіх нас прикрою несподіванкою. Молода вчителька тільки кілька місяців працює в нашій школі за сумісництвом. Маємо глибоке переконання, що вчитель завжди повинен стримувати себе, яка ситуація б не склалася.

Також відстоюємо позицію, що в разі виникнення будь-якої конфліктної ситуації, вирішувати її потрібно в школі. І тільки в разі відмови з боку адміністрації у вирішенні, в разі несправедливого рішення, надавати їй широкого розголосу", - сказано в повідомленні.

Емоції зашкалюють: Змучений пес обійняв свого українського рятувальника, після того як дісталися до сталого берега Дніпра (фотофакти)

четвер, 8 червень 2023, 12:00

Загони українських рятувальників витягуючи з водяної паски людей та тварин, ризикуючи потрапити під обстріл окупанти. Ось і цей собака дякує, як може, бійцям, і не хоче розтаватися з ними.

Українці до кінця літа зобов'язані сплатити податки зі своїх квартир: Коли прийдуть квитанції і що треба знати

четвер, 8 червень 2023, 10:38

В Україні до 1 липня податкова розішле квитанції із повідомленнями про необхідність сплатити податки за свої квартири. Розмір податку залежить від площі житла, причому платити потрібно тільки за зайві квадрати, передають Патріоти України. Як говориться...