"Рот закрий свій паршивий!": На Житомирщині розгорівся скандал у школі, в якій під час уроку вчителька образила учня (відео)

Думки користувачів мережі після побаченого розділилися.

Скрін відеоУ Новограді-Волинському Житомирської області розгорівся скандал у школі через вчительку, яка образила учня під час уроку. Відповідне відео опублікував Сергій Сергійович на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"У Новограді-Волинському вчитель проводить урок, це відбувається в "Демократичній школі". І це не перший раз. Як на це дивляться батьки? А директор в цій школі є, чи їй наплювати на це? Задумайтеся, батьки, як ваших дітей виховують!" - написав він.

На кадрах ролика відображено, як вчителька ображає одного з учнів і кидає в нього портфель. А іншому школяреві, який заступився за однокласника, радить "рот закрити свій паршивий". Однак їх думки про ситуацію розділилися.

"Давайте почнемо з того, що ви не розібралися в проблемі і скидаєте відео. Учень бігав по класу без причини. Це раз. По-друге, давайте виховувати своїх дітей, а не скидати все на вчителя. Дівчатка більш-менш виховані, але пацани - це ж взагалі відірви і викинь", - пишуть користувачі.

"Немає причини, по якій почався конфлікт. Справа в тому, що діти зараз жахливо невиховані і це не школа не навчила, а результати виховання, якого не було вдома. Учитель не має рації в тому, що кинула портфель в учня", - вважають в коментарях.

"Звільнити її до чортової матері, раз не вміє справлятися з дітьми без образ", - відзначили в мережі.

Адміністрація школи запевнила, що знає про інцидент і розбирається з ним. "Дана ситуація стала для всіх нас прикрою несподіванкою. Молода вчителька тільки кілька місяців працює в нашій школі за сумісництвом. Маємо глибоке переконання, що вчитель завжди повинен стримувати себе, яка ситуація б не склалася.

Також відстоюємо позицію, що в разі виникнення будь-якої конфліктної ситуації, вирішувати її потрібно в школі. І тільки в разі відмови з боку адміністрації у вирішенні, в разі несправедливого рішення, надавати їй широкого розголосу", - сказано в повідомленні.

Над Києво-Печерською Лаврою помітили нашестя ворон: Цаплієнко поділився моторошним відео

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:28

У Мережі з'явилося відео, на якому зафіксоване незвичне явище у Києві. Сотні ворон "атакують" Києво-Печерську Лавру. Відео у соціальних мережах опублікував журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України. "Нашестя ворон над Печерською Лаврою. Ро...

Стосується усіх: У стінах Києво-Могилянської академії заборонили спілкуватися російською

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:00

У стінах Києво-Могилянській академії заборонили спілкуватися російською мовою, повідомляють Патріоти України. Як розповів член Наглядової ради "Могилянки" Геннадій Зубко, викладання російською не ведеться у виші вже дуже давно. Наразі заборона стосуєть...