"Розгортаю крилечка над синами й донями": Відома співачка з чоловіком-героєм АТО присвятили матерям військових зворушливу пісню (відео)

У відео до пісні були використані архівні матеріали легендарного добровольчого батальйону “Кривбас” та відеоматеріали, відзняті на передовій режисером та журналісткою Вірою Яворською.

Фото:скрін відео

Співачка Наталка Карпа разом з чоловіком Євгеном Тереховим, героєм АТО з позивним “Титановий Джексон” записали пісню до Дня Захисника України, яка називається “Матерям”. Ролик викладено для перегляду на Youtube, передають Патріоти України.

Авторками слів стали Любов Харченко та Ніна Івашкевич. Вони, знаючи історію Наталки Карпи та Титанового Джексона, написали вірш про матерів військових.

У відео до пісні були використані архівні матеріали легендарного добровольчого батальйону “Кривбас” та відеоматеріали, відзняті на передовій режисером та журналісткою, яка допомагає військовим з УДА (Українська Добровольча Армія), Вірою Яворською.

У той час Наталя була під враженням від зустрічей з військовими в госпіталях, а також з матерями військовополонених і зниклих безвісти. Прочитавши текст, співачка вирішила покласти вірші на музику і записати пісню разом з чоловіком, героєм АТО Євгеном Тереховим. На такий дует її надихнув проект "Пісні війни" Галини Гузьо, у якому артисти співають з учасниками АТО.

"Подорожуючи з чоловіком Україною, я неодноразово зустрічалася з його бойовими друзями – це один світ, але коли ти спілкуєшся з їхніми дружинами, матерями, сестрами – заглядаєш в їхні очі, чуєш розповіді про хвилини відчаю і розпачу, про моменти, коли ти не знаєш, що з твоєю близькою людиною – це зовсім інший світ. Таким жінкам потрібно ставити пам'ятник ...

Дуже болить за матерів, діти яких перебувають у полоні або пропали безвісти ... Коли Євген прочитав вголос цей вірш, ми вирішили саме в такому форматі і записати пісню", – зізналася Наталка Карпа.

В Україні хочуть зробити паління "максимально некомфортним" для курців

субота, 3 червень 2023, 22:54

Українцям, які пристрастилися до тютюну, повинно стати неприємно виймати цигарку із пачки, на якій буде малюнок із візуалізацією наслідків паління. Наказ МОЗ України з відповідними вимогами щодо оформлення цигаркових пачок було зареєстровано цього тижн...

У Болгарії викрили шахрайську схему, пов’язану з українськими біженцями

субота, 3 червень 2023, 21:59

Міністерство внутрішніх справ Болгарії виявило порушення в реалізації програм розміщення українських біженців. Про це заявив глава МВС Болгарії Іван Демерджиєв, передають Патріоти України із посиланням на «Радіо Європа». Болгарія від початку повномасшт...