
Російська виконавиця Олена Ваєнга згадувала, її забрали у відділок через «неслов'янської зовнішності». У той час співачка не була ще такою популярною, тому її і не дізналися, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
За спогадами Ваєнги, вона гуляла вулицями Санкт-Петербурга, де жила вже не один рік. Далеко відходити від будинку вона не збиралася, тому й не взяла з собою документи. У цей час Олену затримали представники патрульно-постової служби, прийнявши її за уродженку Кавказу.
"Ти у себе в горах будеш розповідати про Сівероморськ, про Пітер і що ти росіянка," – відповіли хамством співробітники поліції жінці, коли та намагалася пояснити, що вона не та, за кого її приймають.
У цей день, як на лихо, в Санкт-Петербурзі не було нікого зі знайомих співачки, хто б зміг підтвердити її особистість. Тільки наступної добу Олені привезли документи, за якими вона і змогла довести свої слова. А до цього всю ніч була змушена просидіти в ізоляторі. Проте співачка на співробітників патруля зла не тримає. Вважає, що без паспорта ходити російськими вулицями не можна.
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...