"С такой стрижкой ходить нельзя!": Директор школи вигнав учня з уроків за проукраїнську зачіску (відео)

Інформація про інцидент дійшла і до керівництва області, але Ярослав під тиском місцевих вчителів вже погодився підстригтися під загальну масу.

Директору не сподобалася козацька стрижка учня. Скріншот.

Директор сільської школи на Харківщині вигнав учня з уроків за неправильну зачіску - схопив хлопчика за шию і повів в учительську. Після такого насильного супроводу у Ярослава Нікуліна на шиї залишилися синці. Прийшовши додому, хлопчик показав їх батькам. Розбиратися до директора пішов батько хлопчика, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Однак вже на наступний день, директор школи, за словами Ярослава, знову почав чіплятися до хлопчика. І знову його обурювала неправильна стрижка.

Свою провину директор школи Олександр не заперечує. Так само, як і те, що вважає: з такою стрижкою в його школі ходити хлопчики не повинні.

Звернутися за допомогою у вирішенні питання батьки Ярослава вирішили до місцевого депутата. Кажуть, що в Національну поліцію йти не наважилися. Інформація про інцидент дійшла і до керівництва області. Там обіцяли вникнути в проблему і розібратися.

А поки чиновники вирішують між собою хто буде цим займатися, Ярослав під тиском місцевих вчителів погодився підстригтися під загальну масу.

Ситуація стає критичною: Україні загрожує гостра нестача робочих рук, незабаром країна потребуватиме мільйонів робітників

четвер, 25 квітень 2024, 6:39

Вже найближчим часом Україна може зіткнутися з гострою нестачею робочої сили. За оцінками фахівців, для того, щоб до 2030 року підтримати щорічне зростання ВВП на рівні 5-7%, країні не вистачатиме до 4,5 млн робочих рук. Про це повідомив виконавчий дир...

Оце так! У Львові дружину військовозобов’язаного засудили до 3 років позбавлення волі за укладення фіктивного шлюбу

четвер, 25 квітень 2024, 6:30

У судовому реєстрі повідомляється, що суд у Львівській області визнав жінку-інваліда 3 групи винною у незаконному переправленні особи через державний кордон, передають Патріоти України. Як йдеться у матеріалах справи, жінка, будучи інвалідом 3 групи, в...