Сакварелідзе нагрянув на Одеський припортовий завод - проводяться обшуки

Посадові особи підприємства протягом 2015 року реалізовували продукцію підприємства іноземному контрагенту за багатомільйонною корупційною схемою.

Одеський припортовий завод. Ілюстрація:politvesti.tk

Одеська прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, в ході якого розслідуються факти злочинного заволодіння коштами держави на суму понад 4 млрд грн на держпідприємстві ВАТ "Одеський припортовий завод". Про це повідомив прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе у своєму Facebook, передають Патріоти України.

За його словами, на даний момент на підприємстві проводять обшуки.

"На даний момент нами проводяться санкціоновані судом обшуки в приміщеннях Одеського припортового заводу на території міста Південний з метою виявлення, фіксації відомостей про обставини вчинення злочину і вилучення документів, необхідних для вивчення в ході слідства", - написав він.

Правоохоронці встановили, що посадові особи підприємства протягом 2015 року реалізовували продукцію підприємства іноземному контрагенту за цінами значно нижче ринкових, зазначив прокурор.

"Передбачається, що в корупційній схемі можуть бути задіяні чиновники вищих органів державної влади, також як і пролобійовані ними керівники даного підприємства за участю низки сумнівних іноземних компаній", - написав він.

За словами Сакварелідзе, слідство перевіряє версію використання потужностей підприємства для присвоєння учасниками схеми щорічно сотень мільйонів доларів, у той час як цей прибуток мав би надходити в державну скарбницю України.

За його словами, метою правоохоронців є ліквідація очевидно корупційної схеми, виявлення всіх членів злочинної комбінації і притягнення їх до кримінальної відповідальності за всією суворістю закону.

"Ми будемо інформувати громадськість про хід слідства у кримінальному провадженні", - пообіцяв Сакварелідзе.

Хіти тижня. Мрії збуваються: "Летимо з Ляшком та Мосійчуком до Кийова. На приватному літаку Сороса. Тут золотий унітаз і платіновий умивальник", - нардеп Лозовий

середа, 20 вересень 2017, 15:30

Члени Радикальної партії з комфортом поверталися у столицю зі Львова. Нардеп від Радикальної партії Андрій Лозовий повідомив, що разом зі своїм однопартійцем Ігорем Мосійчуком, лідером партії Олегом Ляшком летить на літаку зі Львова до Києва. Про це ві...

Путін одружений з Росією, а діти Кабаєвої, як відомо, народжені її сестрою, - Бєлковський

середа, 20 вересень 2017, 15:21

Президент Росії Росії Володимир Путін офіційно самотній із моменту смерті його "найближчої подруги" лабрадора Коні Полгрейв. Про це в ефірі авторської програми головного редактора видання "Гордон" Олесі Бацман "Бацман LIVE" на телеканалі NewsOne розпов...