Сакварелідзе нагрянув на Одеський припортовий завод - проводяться обшуки

Посадові особи підприємства протягом 2015 року реалізовували продукцію підприємства іноземному контрагенту за багатомільйонною корупційною схемою.

Одеський припортовий завод. Ілюстрація:politvesti.tk

Одеська прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, в ході якого розслідуються факти злочинного заволодіння коштами держави на суму понад 4 млрд грн на держпідприємстві ВАТ "Одеський припортовий завод". Про це повідомив прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе у своєму Facebook, передають Патріоти України.

За його словами, на даний момент на підприємстві проводять обшуки.

"На даний момент нами проводяться санкціоновані судом обшуки в приміщеннях Одеського припортового заводу на території міста Південний з метою виявлення, фіксації відомостей про обставини вчинення злочину і вилучення документів, необхідних для вивчення в ході слідства", - написав він.

Правоохоронці встановили, що посадові особи підприємства протягом 2015 року реалізовували продукцію підприємства іноземному контрагенту за цінами значно нижче ринкових, зазначив прокурор.

"Передбачається, що в корупційній схемі можуть бути задіяні чиновники вищих органів державної влади, також як і пролобійовані ними керівники даного підприємства за участю низки сумнівних іноземних компаній", - написав він.

За словами Сакварелідзе, слідство перевіряє версію використання потужностей підприємства для присвоєння учасниками схеми щорічно сотень мільйонів доларів, у той час як цей прибуток мав би надходити в державну скарбницю України.

За його словами, метою правоохоронців є ліквідація очевидно корупційної схеми, виявлення всіх членів злочинної комбінації і притягнення їх до кримінальної відповідальності за всією суворістю закону.

"Ми будемо інформувати громадськість про хід слідства у кримінальному провадженні", - пообіцяв Сакварелідзе.

Євробачення-2018: Україна визначилася зі своїм представником. Як все було (відео)

неділя, 25 лютий 2018, 8:50

Представити країну на "Євробаченні" виборов право Melovin. З другої спроби. 20-річний співак з Одеси MELOVIN поїде до Лісабона від України на цьогорічне "Євробачення". Саме так вирішило професійне журі разом із глядачами після фіналу Нацвідбору 24-го ...

Хіти тижня. Крим вилазить боком: Лоліта Мілявська постане перед судом через зірвані концерти на окупованому півострові

неділя, 25 лютий 2018, 4:00

Особливу увагу позивачі звернули на те, що артистка нібито оббрехала їх на особистій сторінці в Instagram. На естрадну співачку Лоліту Мілявську подали в суд організатори концертів в окупованому Криму, що планувалися на серпень 2017 року. Про це пише"М...