Сакварелідзе нагрянув на Одеський припортовий завод - проводяться обшуки

Посадові особи підприємства протягом 2015 року реалізовували продукцію підприємства іноземному контрагенту за багатомільйонною корупційною схемою.

Одеський припортовий завод. Ілюстрація:politvesti.tk

Одеська прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, в ході якого розслідуються факти злочинного заволодіння коштами держави на суму понад 4 млрд грн на держпідприємстві ВАТ "Одеський припортовий завод". Про це повідомив прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе у своєму Facebook, передають Патріоти України.

За його словами, на даний момент на підприємстві проводять обшуки.

"На даний момент нами проводяться санкціоновані судом обшуки в приміщеннях Одеського припортового заводу на території міста Південний з метою виявлення, фіксації відомостей про обставини вчинення злочину і вилучення документів, необхідних для вивчення в ході слідства", - написав він.

Правоохоронці встановили, що посадові особи підприємства протягом 2015 року реалізовували продукцію підприємства іноземному контрагенту за цінами значно нижче ринкових, зазначив прокурор.

"Передбачається, що в корупційній схемі можуть бути задіяні чиновники вищих органів державної влади, також як і пролобійовані ними керівники даного підприємства за участю низки сумнівних іноземних компаній", - написав він.

За словами Сакварелідзе, слідство перевіряє версію використання потужностей підприємства для присвоєння учасниками схеми щорічно сотень мільйонів доларів, у той час як цей прибуток мав би надходити в державну скарбницю України.

За його словами, метою правоохоронців є ліквідація очевидно корупційної схеми, виявлення всіх членів злочинної комбінації і притягнення їх до кримінальної відповідальності за всією суворістю закону.

"Ми будемо інформувати громадськість про хід слідства у кримінальному провадженні", - пообіцяв Сакварелідзе.

Хіти тижня. Увага, нелюд! Малолітній шкуродер, який у Києві жорстоко вбиває тварин (фото, 16+)

четвер, 21 червень 2018, 13:00

Напередодні зловмисник по-звірячому закатував кота, відрізавши йому голову та вуха. "Увага розшук !!! Знайомтеся: проживає в районі школи 13, малолітній утирок Ваня (там же і тусується). Вбиває тварин, скидає фото в ИНСТА", - сказано в повідомленні. ....

Українці суттєво змінили ставлення до російської мови, - соціологи

четвер, 21 червень 2018, 12:56

У 1996 році половина громадян України була "за" надання російській мові статусу другої державної і тільки 25% були проти цього. Жителі України суттєво змінили своє ставлення до російської мови і до питання про надання їй статусу другої державної. Про ц...