Селфі ціною в $200 тисяч: Дівчина влаштувала епічний погром в галереї (фото, відео)

Скульптура, що впала від невдалого руху дівчини, створила ефект доміно і завалила інші скульптури.

Поки що ціла експозиція. Скріншот.

Відвідувачка галереї 14th Factory в американському Лос-Анджелесі, Каліфорнія, завдала шкоди на 200 тис. доларів США, намагаючись зробити Селфі. У результаті інциденту, три скульптури були пошкоджені настільки, що не підлягають відновленню, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Ситуацію зафіксували камери відеоспостереження. Зокрема, у ролику можна побачити жінку, яка присіла перед низкою скульптур, розміщених на п'єдесталах, одна за одною. Пізніше вона втрачає рівновагу і завалюється на один із них. Скульптура, що впала створює ефект доміно і завалює інші скульптури у цьому ряду, збиваючи щонайменше 10 постаментів. Дівчина стала шкідником робіт, задуманих британським художником із Гонконгу Саймоном Берчем.

Роботи, представлені в непрофільній галереї, являють собою корони різних кольорів і форм. Про покарання для відвідувачки, яка зіпсувала роботи, поки нічого не відомо.

Хіти тижня. "Сделайте ему прививку, хоть от бешенства": Усик потрапив у скандал через захоплення Сталіним (фото)

четвер, 9 квітень 2020, 2:00

Спортсмен позував на тлі напису на латиниці "Viva Stalin" із зображенням серпа і молота. У мережі з'явилася архівна фотографія українського боксера Олександра Усика, який за часів виступу за "Українські Отамани" захопився радянським диктатором Йосипом ...

Хіти тижня. Коли є здоров'я, то й хрін за цукор

четвер, 9 квітень 2020, 1:00

У доктора уродини. Виявляється, що й доктори-цілителі, як усі земні сьогосвітні люди, мають свої дні народження і не спустилися з небес, як іноді таке здається, коли вони стоять над нами у білих халатах, а виросли з-поміж нас. Хоча їх вердикт і слово є...