
Відвідувачка галереї 14th Factory в американському Лос-Анджелесі, Каліфорнія, завдала шкоди на 200 тис. доларів США, намагаючись зробити Селфі. У результаті інциденту, три скульптури були пошкоджені настільки, що не підлягають відновленню, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Ситуацію зафіксували камери відеоспостереження. Зокрема, у ролику можна побачити жінку, яка присіла перед низкою скульптур, розміщених на п'єдесталах, одна за одною. Пізніше вона втрачає рівновагу і завалюється на один із них. Скульптура, що впала створює ефект доміно і завалює інші скульптури у цьому ряду, збиваючи щонайменше 10 постаментів.
Дівчина стала шкідником робіт, задуманих британським художником із Гонконгу Саймоном Берчем.
Роботи, представлені в непрофільній галереї, являють собою корони різних кольорів і форм. Про покарання для відвідувачки, яка зіпсувала роботи, поки нічого не відомо.
У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...